* DECEMBRĪTES 2010 par un ap saviem mazajiem brīnumiņiem *

junioramamma

Slēdza junioramamma.
zvaarguliite

Meitenes kur jūs vedat mazos pie rehabilitologa?!

zvaarguliite

Anu
Es arī skatījos vienu brīdi uz to slingu, bet domāju kādēļ tik lēts?! Man tā pat ir ar smaržām, atradu netā kur var dabūt lētākas smaržas, bet baidos pasūtīt, ja nu iegrābjos, bet veikalā 38Ls a tur 26+ piegāde.

zvaarguliite
viss taču atkarīgs no firmas- jo vairāk reklamējās un jo vairāk starpnieku, jo dārgāk. Redzi interneta veikalā sanāk 2 starpnieki, veikalā līdz pat 10 Lūk arī uzcenojums.

Labrīt Sveiciens jubilāriņiem Un, protams, saulaini sveicieni visforšākajām decembrītēm- mammītēm un meitiņām sieviešu dienā

Helen de Soul
esmu uzlikusi tabu visu veidu kuukaam, bulkaam un sokolaadeem
Es katru dienu sev tā saku, bet noraujos atkal un atkal (bija uznācis brīdis, kad likās jau nelabi no saldumiem, tad bij ok, bet nu viss no gala)

Tikko pazvanīja no i-veikala un teica, ka slings ir ļoti īss 4.2 m, bet garākais tak ir 5 metri. Un tad vēl teica, ka kvalitāte viņam esot laba, tikai viņš reizēm ir jāizmazgā, jo mēdz būt stīvs. Un pelēko viņiem nav, tā kā laikam tikšu pie zila ar brūnu, bet tas man pat patika labāk, man tieši tāda šalle vēl ir.

Sinchy
Es jau treso dienu needu kuukas! oi, un juutos loti labi! Vispaar esmu apneemusies daudzas lietas - no riitiem vingroju, 1x nedeelaa uz baseinu, katru dienu esmu smuka, divas stundas katru dienu pastraadaaju (ir meitene, kas tanii laikaa pieskata deelinu), piedomaaju par to, lai viirs netiek apdalits ar manu uzmaniibu! Man skiet, ka pavasara strauja tuvosanaas arii man liek sasparoties un plaukt!

all is full of Love!

sunbaby

emma atrādās inboxī

kad lielā māsa mājās. mums pat nofočēties nesanāk, tad nu tagad izmantoju izdevību

Anu
peleeks ar zilu ir pat loooooti forsi! Nu, bet, protams, ka reizeem japamazgaa, kaa jau visas dreebes, ko neesaajam! Un 4,2m ir - OK! Man mamma nopirka 5,2m un ir stipri par garu, bet nu es vinu kaut kaa tur sameistaroju, lai pa zemi gali nevelkas!

all is full of Love!

Helen de Soul

es pat iedomāties nevaru cik man viņš būtu garš un vīrs ar man slaids, tā kā domāju, ka pa īsu nebūs un man slingu atvedīs šodien!

Ārprāts kā man deg seja, nu kurš mani bakstīja, lai es ietu uz solāriju ergoline 800 ar pilnīgi jaunām lampām uz 12 minūtēm.

Sintra

Sveikas,

Uzrasktīju baigo tekstu, bet tēma slēgta izrādās un viss teksts pa pieskari

Sveiciens visiem mazajiem jubilāriem un, protams, mazajām meitiņām un jaukajām mā'miņām sieviešdienā

Vīrs jau bija ieskrējis - apsveica mūs abas ar mazo un aizskrēja atpakaļ uz darbu.

Vakar vakarā mazā ilgi nomocījās ar sāpīti puncī, kaka tā arī neiznāca. Tikai no rīta, kamēr uz kopu māju jūtu, ka smaržo pēc kāruma sieriņiem Un sapratu, ka nu mazajai būs vieglāk Nesatrauktos par kaku, ka viņas nav, bet nu žēl mazās, ka mokās un raud. Citreizm, kad nav kaka, tad vnk paspiež un pasten, bet nekad nebija tā raudājusi. Asariņas vien tecēja.

Pati izdomāju, pati apvainojos!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114236