* DECEMBRĪTES 2010 par un ap saviem mazajiem brīnumiņiem *

junioramamma

Slēdza junioramamma.
Sintra

Kas varētu palīdzēt kaklam? Jūtu, ka niez un rādās, ka būs klepus, bet negribu to sauso Ko nez varētu pasūkāt, ar ko paskalot?

Pati izdomāju, pati apvainojos!

Milton
Tu esi iista dzejniece

Sinchy
oo, malacis

Labrit nu es varu pieveersties Jums vakar atbrauca" virinsh", pilna mashiina ar daavana, a izteerejis 130ls bet sapircies visu ko man jaku un visaadus kareklus (ķeediites, utt..) Kriksim mantas un dreebiites un pats sev dreebes un pat kaķim smiltis un paiku, bet pilniigi viss, ko nevareu es eest bet nu, pagarshoju jau gan - chipshus un iekodos hamburgeraa Kristers no riittiem tagad celjas 6os tusee poa gultu stundu - liidz 7iem tad celjas augshaa a guleet iet ap pus9iem mums tak te traki, pliisusi kaut kada truba, tad nu munmste ar uudeni chaabiigi... it kaa ir, bet briiziem nogriez nost vispaar... briiziem atkal paraadaas... tad atkal mazaa struuklinjaa... un taa kameer sataisiis to trubu...! tas esot taapeec, ka Krimuldas sanatorijai redzuudeni vajag vairaak... tad nu vinji ar mums te mazojas un kad sanatorijai ievajagas vairak, tad iedziivotaajiem nogriez...! besii, godiigi sakot...! Kristers vanna nav bijis jau nedeelju... jo nevar uztraapiit, kad tas uudens ir..! vienaa briidiii ir... taisu vannu, taisu teeju.. eju liet vanna uudeni - nav vairs..!
un tad jau vinsh iet guleet - kaada vanna..! a pa dienu es vanna neliek! unveel mums te tagad karsts dziivoklii - gandriiz kaa Miltonam

Ģertrūde

Labrīt! Ienācu ar kafiju palasīties, bet klusums joprojām. Man vēljoprojām kautkāds absolūts nogurums, jūtos neizgulējusies, lai gan baroju tik 1x vai 2x naktī.

Ģertrūde
es tak vakar, kameer mani viirieshi abi guleeja, paarkaartoju dziivokli "viirs" pamodaas un bija shokaa.. a te tak bija pilniigaakais bardaks visa maaja ar taam mantam, ko visnh sveda... trauki nenomazgaati., jo redz udens nebija.. tad nu , kad abi aizmiga, keeros klaat un kartoju.. iegaaju azrataa un visu paarbiidiiju, visas meebeles veel vajadzeetu trosho - noliktavas istaba sakaartot, tad nuutu pavisma forshi un es paarkaartoju dziivojamo istabu taa, ka tagad vinjam izskataas milziiga un mazajam iekaartoju pasham savu istabu bet nu, vinsh jau , prtams, dziivojas ar mums

Labrīt!

Madariņai un Matīsiņam

Ģertrūde
vanisha
Esmu jūsu kolēģīte agrajos rītos! Anna ēd 20 un iet čučēt, attiecīgi mostas ap 8 no rīta. Bet es nesūdzos man patīk, īpaši tagad, kad no rītiem ir gaišs.

vanisha
Nu tu esi bitīte Maija, ka tik čakla Tev vīrs brauca ar mērķi iepirkties vai citas lietas apvienoja? Un cik paiet stundas ceļā?

Sintra
Man liekas, ka zaļa un gļotaina kaka norāda, ka Anniņas puncis kaut ko nevar sašķelt, paanalizē savu ēdienkarti. Viņai nesen sākās šis? Varbūt tu ko apēdi, kad viņai īsti nevarēja pakakāt? nēesmu doks, bet varbūt viņa tev ieteikt padot Erce Flora, tas regulē mikrofloru un atjauno baktērijas.

Sinchy
Prieks par jums, ka izdevās vīram ar pirmo! Protams, ka jāiedrošina un jāmēģina sākumā, un izdevās! Ko Vanesa teica par vīniņu?

zanch
Pēc tam lūdzu uzraksti ko tavs dakteris saka par piebarošanu Es ar domāju ap 5 mēn. sākt.

k_karina
Cik labas ziņas, braši esat auguši! Tagad tā turpināt, malači jūs abi!

Labi, kamēr vēl dzeru rīta kafiju iešu bildītes apskatīt inboxā.

rosse
aha, iepirkties. nu mums draugiem veikals beernu, shie brauca precei pakalj un vinjiem vajag veel vienu stuurmani, td nu maneejais bruca stuureet un iepirkties

Sinchy

man ar intersee, ko Vanesa par viinu

Labrít! Adrijai ar bija nojucis puncis un tad mēs devām Liveo baby.

Klau kur varēja slingu mezglus apskatīties?

Labrīt

Mēs arī dienu sākam agri- 6 bet sāku pierast, dienas garākas Tikko biju uznesusi V augšā, nācu lejā, paslīdēju, novēlos no trepēm. Bet viss ok, tik rokas atsitu. Labi, ka gāju viena. Tagad ddubultā uzmanīga būšu.

rosse
vanisha
izdzēru tikai 1 glāzi (pēcpusdienā), Vanesas uzvedībā nekādu izmaiņu viss kā parasti

sveikas,man nesanak laika seit pasēdēt Ilžuks prasa uzmanību. Vanisha skatos smuki iepirkies tavējais,sakat ka tur leti klozes var iepirkt?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114236