✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 sarkanu tulpju reibumā!!!!✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.

Mazuliite Ruu
kārtībai jaabuut

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

Mazuliite Ruu

Minka-zakis
tev par prieku atradu - lumma

1 2

Mazuliite Ruu
viltojums -acis nekustaas

bet vispaar,man tur šilierējās,jo nu''es'' tur esmu,un juus ar friciju arii

Mazuliite Ruu

Minka-zakis
nu ja, tie kas "zog" no profila bildes, nez kapēc nedabū kustīgās acis. manu bildi ar ir centušies nospert, bet acis ta nekustas. un pati bilde ar mazāka.

1 2

Mazuliite Ruu

Minka-zakis
mēs ar Friciju un ferby pa to sadaļu tusējam, reizēm arī citas parādās. Pie Ugunsgrēka jau tas pats.

1 2

Mazuliite Ruu
nodevējas kas nevar tepat par virtuvi un ugunsgrēku pļāpāt a to darbaļaužiem jau tā nav laika cāļoties, kur nu vēl pa vairākām lapām

Ruu
es nikur netuseju, es kartigi skatos nakamo serialu

kas ir ugunsgreks?

Children ask better questions than adults. "May I have a cookie?" "Why is the sky blue?" and "What does a cow say?" are far more likely to elicit a cheerful response than "Where’s your manuscript?" "Why haven’t you called?" and "Who’s your lawyer?" Fran Lebowitz

Mazuliite Ruu
kas uzgunsgrēkā jauns? Kaa tika Otto ''nozūmēts''?

stc, es vel arvien turpinu spelet "majas", ti, izmeginu majsaimniekot ta kartigi. nu jau 3o nedelu tiek estas gan brokastis, gan vakarinas es tikko apskatiju vakardienas vakarinu bildes, bet laikam tomer te neliksu - pat man izskatas ta diezgan sausmigi, turklat bildets elektriskaja apgaismojuma pateiksu tik, ka bija juras zveru paellja ar visam caulam un gliemezvakiem. garsoja tiri ta neko.

nez, cik ilgi man neapniks. kad iesak, tad jau vairs pat nevajag baigo piespiesanos darboties. bet, ja iesak nedarit, tad ir arvien grutak motiveties sakt, piemeram, gatavot est.

Children ask better questions than adults. "May I have a cookie?" "Why is the sky blue?" and "What does a cow say?" are far more likely to elicit a cheerful response than "Where’s your manuscript?" "Why haven’t you called?" and "Who’s your lawyer?" Fran Lebowitz

un mana alerģija bez zālem neiztiek,vakar neiedzeeru,jo likaas,ka nu jau nu jau viss labi..un visu nakti nokasiijos liika

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114261