SEPTEMBRIS 2010 par filmām un seriāliem

sapphire

Slēdza sapphire.

_123_
vīrs neļauj ratus lauzt Viņaprāt ripināšana lauž ratsus un laikam tos grib saglabāt nākamajam mazulim Cik plāns tad ir tas kombītis? Principā, ja bērnu sien slingā, tad ģērbj viņu plānāk, ja? Jo ir tās trīs slinga kārtas vēl pa virsu.

Tagad oball atkal ir ļoti aktuāls, mazais ripina uz priekšu un pats lien pakaļ.

sapphire
yeeee

Lets' rock!

winny
nu jap, katram savs es to toč neuzskatu apr ratu laušanu, tapēc ir amortiņi un svarīgāk taču tikt laukā tādā smukumā

jā, jā, kārtu plānāk kā ratos. nu tas kombītis man viena plāna kokvilnas kārtiņa.

Lets' rock!

winny
es ar neieteiktu labus ratus ripināt pa kāpnēm. Tā var tikai poļus ar biezajiem metāla rāmjiem ripināt

hamster

Biku varbūt ir kauns , ja tu tā saki , bet ko nu vairs, varbūt vecumdienās izlasīšu

nu tuk;sus jau var laikam principā, bet es pieradusi, kaaugšā lielo puiku ar uzvilku ar visiem ratiem

hamster

varbūt vecumdienās izlasīšu

tieši so es pateicu savai skolotājai kad bija vasarā jālasa 'Karš un Miers'. ..bet nācas gan izlasīt ātrāk ( lai uzrakstītu kontroldarbu)

Susux

mēs ar mēģināism iziet laukā un pakaļ lielajai meitai uz b/d

Ieliku es arī vēl dažas bildītes

hamster

to es ar neesmu lasījusi, interesanti a latviski vispār ir dabūjama šitāda grāmata? laikam jau ir. Kautgan krieviski izlasīt man ar nav problēmu

_123_
hm, interesanti. Man pashai taada noderetu.

Parunajot atbilstoshi lapas nosaukumam, vakar gjimeniski noskatijaamies Celjojums uz zemes centru. Taada miiliiga piedzivojumu filma. Riit bus Lidojosho dunchu nams. Man taadas patiik, var jau buut, ka baigi butaforiskas, bet man atslodzei patiik. Kreesla neaizraava, aktieri skaisti, bet tas arii viss.

cikucis
manupraat, taa ir interesanta graamata. Vismaz man ljoti patika.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114299