SEPTEMBRIS 2010 par filmām un seriāliem

sapphire

Slēdza sapphire.

Mēs arī no pastaigas, gājām ārā pēc vakardienas scenārija, pagaidām viss darbojas kā vajag.

Nostaigājām laikam apm. 3 h, ārā tiešām jauki, smuka silta saulīte Vecmāmiņai pa ceļam uz mājām skaistu tulpju pušķīti nopirkām, gaidam pārnākam no darba

Un vēl ko es pamanīju, mans bērns bez ēdamā var ļoti labi iztikt arī 4 stundas, ieprikšējo 3 vietā !

winny
vīrs neļauj ratus lauzt
eee, bet kam tad rati, ja tos nelieto ?? un bērns bez svaiga gaisa

es tik ripinu augšā lejā, pat tad, ja dēls saniķojas un pastaiga īsti neizdodas

winny
Man draudzene, kam problēma ar pārāk mazu svaru, stāstīja ka viņai likts ēst daudz ogļhidrātus - spageti ar sieru un majonēzi, ceptas olas, pankūkas, zemesriekstu sviests, baltmaize, pica, pelmeņi, treknie sieri, tītara gaļa, principā visi itāļu ēdieni, konditorejas izstrādājumi. Principā tā esot tā pati diēta, kas sportistiem.

cikucis
no tādām nelasītām- neredzētām lietām ir Vējiem līdzi
Tā man no bērnības ir mīļākā filma Es pusaudžu gados parasti noskatījos filmu un tad gāju pārlasīt to neoficiālo turpinājumu, gribēju lai laimīgas beigas

vot Mazputniņš, to gan esmu gan lasījusi ,gan filmu redzējusi

Liva.
no tevis aprakstītā saprotu, ka tā arī ēdu. Makaroni ar sieru (tikko arī pusdienās bija) un pankūkas ir ļoti bieži. Ceptas olas ar speķīti ir gandrīz katru vai katru otro rītu. Sieri arī parati treknie.

zhozefīne
kopš sals atkāpies mēs katru dienu ejam ārā. Vīrs man pārsvarā no mājām strādā, tik vakar un šodien ir jābūt darbā, tādēļ arī netiekam.

"Vējiem līdzi" pusaudžu gados bija viena no topa grāmatām. Principā vienīgā grāmata, kas savos 14 vai 15 gados atstāja neizdzēšamu iespaidu. Filma ar dikti patika. Atceros, ka gāju uz kino Rīga. Tik skaitsi bija. Zāles greznojumi ļoti gāja kopā ar krāšņo filmu

cikucis
Mazputniņš un vēl Džeina Eira ar bija baigi foršās, ļoti patika. Un vēl Dziedoņi ērkšķu krūmā ar visām tām ainām

vot " Dziedoņus " ar neesmu redzējusi

Džeina Eira ar gan lasīta gan redžeta - patīk

Džeinai Eirai pat esmu 2.daļu redzējusi, tur gan cits autors. Bet nu tā tāda īpatnēja filma

winny
nu ja to visu, ko Liva. aprakstija Tu eed un neiet labumaa, tad laikam nav lemts es reizem uzedu picu un tiitara galju, vairak gan tajaa sarakstaa nekaa vilinosha nav, ja nu vieniigi kads garshiigs konditorijas izstradajums

jaiet beidzot aaraa, izskataas, ka mazais grib gulet, saaka chiiksteet, tad taisni ratos un sauliitee pachuchees.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114299