SEPTEMBRIS 2010 par filmām un seriāliem

sapphire

Slēdza sapphire.

winny

dazreiz jasamierinas, ka nekas neiet labuma. es saku no pieredzes, edu ka normals cilveks ar visiem sliktiem edieniem utt, bet ka neiet labuma, ta neiet. vienreiz pat edu katru dienu donatus un nekada rezultata. cereju pec grutniecibas, ka paliks kads kg, bet atkal neka.

vispar visam sodienas svetkos

Un vēl ko es pamanīju, mans bērns bez ēdamā var ļoti labi iztikt arī 4 stundas, ieprikšējo 3 vietā !

ienācām pēc pastaigas iekšā, iedevu tējiņu, krūti neņēma -aizmiga.. edām no 11 līdz 12.. kamēr biezeni 2karotites apēdām, pieniņu paēda.. Tagad jau atslaukta pudelīte viņu gaida mostamies. Man vispār liekas, ka viņš maz pa dienu paēd.. No rīta pa miedziņam kko paknakstās - pačuč bišku, padzīvojamies, nomazgājamies, tad ap 11, 12 paēdam un tad pēc pastaigas, kā kuru reizi, citreiz ap 3, citreiz tuvāk 4.

Lasu, ka daudzi jau lien.. Man gan tik dupsis pamatīgi gaisā, šļūc bišķu uz priekšu.. Bet kā klēpī un kājas kaut kur atspiežas, tad stāv, vismaz grib stāvēt.. Un zobi moka viņu nost, graužās visā, kas nekust un arī īstenībā, kas kust..

Šodien tik jauka diena, pastaiga kopā ār tēti, kas mums nav biežas, viņš tāds salīgs, nekad nevar izturēt ilgi ārā šodien gājām pretī uz darbu, nāca mājās agrāk, jo hokejs..R sācis gulēt pusstundiņu, tad skatās apkārt un pēc kādas pusstundiņās sāk čīkstēt.. Iedomājos, ka varbūt viņam tajā kulbā vairs nepatīk, jo kājas ir līdz ar pašu malu. gan jau, ka pa maz vietas viņam.. Bet ja jau šitik silts laiks tagad, laikam jau jāliek sēžamā daļa virsū, tik nav sajēgas, kā jāģerbj..

Šodien vispār puika nogulēja līdz 10.30.. Parasti pēdējā laikā ceļas ap 8.30-9.00.. Šodien pabarpju vēl no rīta pa miedziņas un gulēja kā sists.. Bet tik smieklīgi.. Kā atver gultiņā actiņas, ierauga mani un tāds smaids.. Tas tā uzlādē labai dienai.. Un pēdējā laikā ir sācis par visu smieties, nekas nav jādara, skatos uz viņu ar plašu smaidu un viņš smejas..

Parapluie
saldumi mūsmājās vairs neturās. Pirms grūtniecības tā nebija. Bulciņas vispār agrāk ēdu ļoti reti. Nu picas un tītara gaļa mums nav bijusi, bet regulāri ir gaļa gatavota uz grilpannas vai peldināta eļļā. Baltmaize arī ēdam ļoti daudz, ko agrāk nedarījām. Un ir jau tā ka man ir grūti pieņemties svarā, ja ir bijis baigi zaudēts. Un kad ir normāls, tad vieglāk. Pasūtīju vīram rjaženku (reti dzeru, lai gan man ļoti garšo) un zemesriekstu sviestu.

cikucis
Šķiet filma Dziedoņiem arī bija, bet atceros, ka grāmata bija baigi labā. Bibliotēkā (tālajos pusaudžu gadu laikos) zem galda turēja un vēl dot negribēja, jo maza esot 14 man bija.

in_ge
vot tievumu augumā varu pieciest, man pat patīk, tik dibena muskuļi jāuzkačā. Bet tie iekritušie vaigi

par tievumu runājot, nupat ir tā , ka vīrs man sāk jautāt vai ir normāli , ka es tik tieva . man patīk, tik to lieko ādu no vēdera vēl varētu dabūt nost

D'Amelie

Es arī nezinu, kas ir Vējiem līdzi un Dziedoņi (nu zinu, bet lasījusi/redzējusi neesmu).

winny
varbut zini kadus vingrinajumus pecpuses uzlabosanai. manejais saka, ka man esot skalu dibens, ka vajagot uzkacat, bet ka??

Saldumi mūsmājās vairs neturās. Pirms grūtniecības tā nebija.
Man ar tas pats, katru dienu viirs man nes maajaas kuukas, es kaa atkariigaa, man VAJAG Plus veel cepumi un shokolaade... Nezinu, kaapeec taa, atceros, ka man arii peec meitas piedzimshanas ljoti saldumus gribeejaas. Nezinu, vai tas deelj baroshanas vai kaa... Es jau nekaada dizhi tievaa neesmu, tomeer par paaris kg mazaak palika, peec abaam gruutnieciibaam, ar visu nezheeliigo riishanu.

Life is sweet

oioi, Vējiem līdzi tak ir riktīga klasika, noteikti iesaku Pamatskolas laikā tā man bija absolūts hīts, n-tās reizes pārlasīju. Tagad kādreiz gribētos oriģinālā izlasīt.

Karu & Mieru gan neesmu lasījusi, no Tolstoja tikai Annu Kareņinu, toties krieviski. Bija forša, bet ļoooti gara, un dažās vietās bija jāiespringst, lai tiktu pāri.

Šodien vairāk kā 2 h pa āru nostaigājām, burvīg laiks. Un ceru vakarā tikt uz jogas nodarbību (BEZ zīdaiņa )

Sigma

dēla izsaucienu arsenālā parādījies MAMM es jau saprotu, ka tā tikai sagadīšanās un apzināti viņš mani tā nesauc, bet patīkami

kāds izmērs mūsējiem varētu derēt nākamajā ziemā? domāju, varbūt atlaižu laikā var jau kombi iepirkt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114299