SEPTEMBRIS 2010 par filmām un seriāliem

sapphire

Slēdza sapphire.

taa_esmu_es
mīļs paldies

Clementine
par jusu sargengjeliti

D'Amelie

Lets' rock!

winny
Speciāli nespēlējos, slēpjos, parādu mantas, palasu pasakas, padziedu dziesmas, pavāram putriņu vai pacepju kukulīti utt

lietuts
Jā, viņa sāk pukstēt, kad paliek auksti. Kad bija lielie mīnusi, tad reizēm vīrs viņu uz mūsu gultu atnesa ledus aukstu, ledainām rokām.

winny

Karlīna pati pārsvarā spēlējas

lietuts
Cik sevi atceros, vienmēr esmu bijusi salīga. Kad maza biju, vasarā gulēju ar vatēto segu

D'Amelie
Spuriņš vesels? Dzirdēju, ka pašam operācija esot bijusi. Viņš izārstēja manas klasesbiedrenes puiku no visām alerģijām

P.S. BKUS alergologu iesaku izmantot tikai kā variantu, lai paņemtu bezmaksas analīzes uz alergēniem, ārstēties ar Spuriņu vai homeopātu, jo principā BKUS alergologi izrakstīs to, kas mazina simptomus, ja simptomi tiek mazināti, alerģija meklēs citas izpausmes iespējas, organisms kļūs vājāks un uzņēmīgāks pret citām slimībām.

winny
Pēdējā laikā, ja ir labs garastāvoklis, tad var daudz pats spēlēties - uz grīdas ar mantām, dažreiz arī gultiņā. Ja spēlējas pats, tad netraucēju. Ja vajag mani, tad - lieku ķengursomā un dejojam pie youtube hitiem (viss no radio lāga); lidojam pa māju kā lidmašīna; gultā kopā taisam vingrojumus (tēlojam vilcienu, karuseli, lidmašīnu, šūpoles); runājamies - saku zilbes un atkārtoju viņa skaņas; rādu lietas un atkārtoju divzilbju vārdus - roka, kāja, zeķe; ņemu klēpī un lasu bērnu grāmatiņas (tas gan pagaidām vēl nav tik interesanti); rādu grimases un mēģinu sasmīdināt; ejam pie spoguļa ar otru džeku runāties; staigāju pa māju ar vinu rokās un ejam taustīt visu pēc kārtas - rokturus, krānus, mēteļus, utt. Nu nezinu ko no tā var saukt par spēlēm

Atkarībā no dienas, vidēji 1/3 nomoda laika V spēlējas viens pats, 1/3 ņemos ar viņu, pārējais aiziet barošanās, pampermaiņās, utt.

Sigma
tā rīsu ciete ir slikta?

hamster

sasmējos par cāli un daiļliteraturu

winny

E patīk ku-kū (paslēpjos aiz segas un parādos ar ku-kū). Patīk, ja nometos 4rāpus un reju patīk dejot polku vai valsi. tad es iedodu kaut kādas mājsaimniecības mantas- piem. tukšu minīša pudeli, plastmasas bļodiņu, papīra dvieļa kartona "serdi"- visi šie priekšmeti liekas interesantāki nekā grabuļi Zinu, ka nav labi, bet viņai patīk, kad ceļu gaisā Uzrakstīju, izlasīju, izklausās omg

zalte
Patīk, ja nometos 4rāpus un reju
šitas labs

Bet viss pārējais atbilst arī mūsmājām, vienīgi minīša pudelē man pupas iebērtas

hamster

Patīk, ja nometos 4rāpus un reju

Šovakar paskatījos Ievas PārvertībasPatika ko izdarīja frizieris un make ups...to divu stilistu darbs izvēloties drēbes man ta,ne īpasi patika ...lētāka kopija TLC's What not to wear. Ja salidzināt, gribētu ASV versija piedalīties, jo tur dod 5 000$ lai nopirktu sev jaunas šmotkas .

brebze daudz laimes

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114299