% % % % JELGAVNIECES viva % % % %

zemenite

Slēdza zemenite: "PĀRCEĻAMIES".

Saulpurene
Nu jā, tā es sapratu. Bet tur jau čupiņa, kas tomēr ēd tos ļautiņus.

Ideja apmēram skaidra, nekāds baigais jaunums jau nav.

Saulpurene

..ko nu vairs..
Nē, NAV nekā jauna šai psaulē. Bet ja būs- jūs par to uzzināsiet.

Man tik žēl, ka šitai filmā Džeikobs tāds bērnišķīgs.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Saulpurene
LR2 haa, haa!

Es gan gramatu lasiju, gan filmu tagad skatos jau 2. reizi. Varbut man slikta gaume, bet patiik

Rumpumpele

A mūzika filmai patīk
man ļoti, ļoti no pirmās filmas patīk soundtrack , pārējām nav tik labs

mani abi ar sēdēja mutes vaļā, Alise teica, ka viņai Edvards patīk

Ja mana slota stāv pie durvīm - ziniet, esmu mājās !

Smile like You mean it and let Yourself let go

I could be brown, I could be blue, I could be violet sky, I could be hurtful, I could be purple, I could be anything you like

Rumpumpele

mani tikai kaitināja, ka angļu teksts tik labi dzirdams bija - nu nafig nevar palaist titrus - kāpēc ar varu jārunā virsū tā, ka oriģinālo tekstu dzird es to anglisko jau kādas reizes 5 esmu dzirdējusi un ņemot vērā, ka teksts ļoti līdzīgs grāmatas tekstam - pilnīgi ausīs griezās cik pazīstams

I could be brown, I could be blue, I could be violet sky, I could be hurtful, I could be purple, I could be anything you like

Saulpurene

Rumpumpele
Man patīk tā liriskā mūzika. Debisī, vai?

Man meita arī skatījās. Par patikšanu gan nerunāja.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Saulpurene

Oi, nē, angļu valodu es vispār nedzirdēju. Bet varēja laist titrus- tad nebūtu tik skaļi TV jāgriež. Man jau tas kurlums.

Rumpumpele

Saulpurene
tā ir domāta tā Edvarda šūpuļdziesma Debisī bija Clair de Lune, bet tā tik īsu brīdi skanēja

Rumpumpele

Saulpurene
mana sēdēja beigās, skatījās kur lapenē dejo un teica - nu nekod, nekod taču un aicis aizspieda
mums iet grūti ar lasīšanu - nekas īsti neitnteresē, moš jāiedod Krēsla

Saulpurene

Rumpumpele
Nu, stāsti, to šūpuļdziesmu var atsevišķi noklausīties?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114358