VVVM | Vecmīlgrāvis, Vecāķi, Vecdaugava, Mangaļsala gaida pavasari!

ezīc

Slēdza ezīc: "http://www.calis.lv/grupas/grupa/137-vvvm-vecaki-vecmilgravis-vecdaugava-mangali/".

Sveicinātas jaunajā lapiņā! Pļāpājam te un tiekamies arī 'dzīvajā'.

Laipni aicinātas pievienoties māmiņas ar atvasēm, kopā jautrāk!

Pēdējās izmaiņas: ezīc, 08.03.2011 23:12:05.

ezīc
Čaviņ! Ceru, ka Tev te kāds pievienosies. Tāds klusums nav manīts ļoti sen. Kas notiek?

Kristina73
Zin' man jau aš neērti brīžiem paliek, spamoju te vienā laidā, bet jātur fronte ir.

Aūū, Zoya, Ilizanna, iik un pārējās!

Vīkendā sapildīju EDS deklarāciju, gaidu atbildi no VIDa.

Heh, mums mājās muzikants pamodies. Bērns šodien spēlē ģitāru. Vienu ilgu laiku baidījās, a tagad rausta stīgas uz nebēdu.

čiv, zaķi!

Es tikko no friziera-smuka un gatava randinjam ar pavasari

iik
uzprišināji ko jaunu un "svaigu"? Es ar gribu, bet gribu ko jaunu, gaišu un īsu

Zoya
Es pagājšreiz uztaisīju jaunu un svaigu-šoreiz tikai "atjaunoju" vēl neapnika Tagad sēžu un par krāsu punktierēju-nu gribās ko gaišāku. Un pavasaris man vienmēr bijis īstais laiks,lai saņemtos uz ko tādu

iik
malacis! turpat omārā pie melnmatainās džuses? kādā krāsā tad tev mati ir? melni?

oi, es beidzot domāju sataisīties līdz solārijam, gribas bišķi pigmentu noķert, da i kautkādas pumpas drausmīgas sametušās (jūtos kā savos 16), pilnīgs vakars uz ezera. kādreiz atceros, ka solārijs baigi labi līdzēja visām ādas vainām.

Es ar gribu uz solāriju drusku, savādāk tāda zili bāla esmu Un frizieri gribu, gribu būt gaiša un ar jaunu pričeni.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114360