VVVM | Vecmīlgrāvis, Vecāķi, Vecdaugava, Mangaļsala gaida pavasari!

ezīc

Slēdza ezīc: "http://www.calis.lv/grupas/grupa/137-vvvm-vecaki-vecmilgravis-vecdaugava-mangali/".

ezīc
jaa,omaaraa nu nav man melni-tu tac esi redzeejusi shoko bruuni

Hi!

Kaut kā nevar šo lapu atzīmēt, es vienmēr meklēju, meklēju, kamēr apnīk meklēt

Zoya
tur ir blakus virsrakstam zaļš krusts (vismaz man Firefoxī tā ir), uzspied un būs pie tavām tēmām pievienojusies arī šī tēma. a tavas tēmas savukārt ir augšā iekš dzeltenās zvaigznītes.

iik
forši.

ezīc
oooo! Vo, super! Tagad cita lieta. Nemaz nezināju par šādu opciju

Ak dies' cik forši! Vairākas reizes dienā ielūkojos

Zoya
Heh, paldies par labiem vārdiem, vismaz kautkas labs šonedēļ ir izdarīts.

ezīc
a, tā sliktie un nelabie notikumi vairumā?

Zoya
Bērns pasācis pēdējo nedēļu celties 07:30 iepriekšējo 08:30 vietā, pēdējās miega, klusuma un miera minūtes pirms darba ir nolaupītas un rezultātā garastāvoklis īgns bezgala. toties izskatās, ka rīt varēšu līdz 10iem novilkt (vīrs ir mājās, patusēs no rīta ar bēnu). Bet tā viss +- ok.

Pēdējās izmaiņas: ezīc, 18.03.2011 20:07:59.

ezīc
Tā gadās ar tiem bērniem Bet pēc maniem novērojumiem, tas viss notiek cikliski, ir periodi, ka ceļas jau 07:00, tad atkal periods, ka guļ līdz 09:00.

Zoya
Es tā sāku domāt par to, ka drīz tak jāslēdzas uz vasaras režīmu - jāgroza tie pulksteņi. Acīmredzot, mazajam vasaras laiks sākas maķenīt ātrāk. Oi, šitā bija BKA laikā, sīkam vēl nebija gads, ka šis regulāri cēlās 06:30, bet to jautājumu toreiz atrisināju, ka pie krūts klāt, kārtīgi pabaroju, šis aizmiga uzreiz un man blakām tā arī nošņāca līdz 9:00.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114360