VVVM | Vecmīlgrāvis, Vecāķi, Vecdaugava, Mangaļsala gaida pavasari!

ezīc

Slēdza ezīc: "http://www.calis.lv/grupas/grupa/137-vvvm-vecaki-vecmilgravis-vecdaugava-mangali/".

ezīc
aa,nu tad jau veel Laiminjaa var satikties abi Tagad jau,cik sapratu,vairs nevarees taa cimperleeties ar tiem daarzinjiem un izveeleeties,kuraa laist-kuraa no pieteiktajiem rinda pienaaks,tajaa buus jaaiet.. Par muuzikas skolinju es arii visu laiku domaaju-gribeeju no apriilja jau saakt,bet tagad eercu vakciinas pirmajaa vietaa-kad tas buus padariits,tad iesim. negribas lieki baciljus lasiit apkaart shobriid. Arii sanaaks,ka uz maiju vareetu saakt iet-nu,peec lieldienaam

iik
vēl jau eksistē maiņas varianti...kur atrodas Laimiņa? Mēs ceram uz Rūķīti - mums tas sanāktu vistuvāk.

mēs savējo pret ērcēm nepotēsim, vismaz šogad nē. un vai tad nav jau par vēlu - tūliņ jau viss plauks, zāle dīgs utt., es tā saprotu, ka šitais pasākums, ja veic, tad līdz pavasarim, ne?

ezīc
Laiminja ir Kalngales ielaa. Nu mums nav par veelu-viss ok. mums 2dien jau otraa pote-pirmaa bija pirms meenesha-kaareiz tieshi laikaa buusim paspeejushi

iik
Malači. Pret Laimu gan nesargājot - jāuzmanās zvērīgi enīvei, ir potēts, vai nav.

ezīc

nu tas viss skaidrs

Nu,shoriit dabuujaam 2. eercu poti Naakamaa peec ~6 meen-ziemaa kautkad,kad moskji gulees

Zoyaaaa-Tu te? peec Lieldienaam saakam iet uz muuzikas skolu?!

iik
ķip abi ar dēlu? malači!

es atkal domāju, ka beidzot jāsaņemas atklāt velosezona.

ezīc
nee,tikai deels

iik
a ko pati nē? jeb jau paspēji bišķi iepriekš?

ezīc
ai,garshs staasts iisumaa-pati nekad dziivee neesmu poteejusies pret shito zveeru un nezinu,kad sanjemshos. varbuut kaadreiz. tad jau redzees

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114360