VVVM | Vecmīlgrāvis, Vecāķi, Vecdaugava, Mangaļsala gaida pavasari!

ezīc

Slēdza ezīc: "http://www.calis.lv/grupas/grupa/137-vvvm-vecaki-vecmilgravis-vecdaugava-mangali/".

iik
a ko ta sīko potē, ja pati nē?

lai gan, mēs neesam labāki, mazajam absolūto minimumu sapotējām (masalas, vējbakas gan nē), a paši ar vīru neesam ntos gadus potējušies.


ezīc
arii siiko poteeju ar iipashu piesardziibu. vispirms izvadaaju pie alergologa-poshu speciaalista un tikai tad,kad sanjeemu zaljo gaismu,poteeju.

iik
tavam bērnam vai jums ar vīru ir alerģijas, ka tik ļoti uzmanīgi šo pasākumu izveici? pie kura dr. tad vedi puiku un kurā ārstniecības iestādē?

oi, es tak esmu totālā sajūsmā par aktieri Jason Statham - http://www.imdb.com/name/nm0005458/ , vīkendā laikam 80% filmas ar šito aktieri noskatījos (daļu nevarēju izvilkt no dc++). Tad vēl riktīgi labā filmiņa - Frozen (sižets gan tāds diezgan paass).

ezīc
jap, alergjijas muus miil.. vedu siici uz vieniibas gatvi pie dr Paalenas.


iik
hmm. kādi simptomi ir tām alerģiskajām izpausmēm?

mans puiks pēdējā laikā netiek vaļā no sausa pleķīša uz vaiga, kā arī no dažiem produktiem (no sīpoliem točna, iespējams, vēl no kautkā) metas riktīgi sarkans uz oliņām un dupša, bet tas pēdējais pārejoši. pašlaik negribas sīko staipīt pie dr., bet vispār šitais vedina domāt (it īpaši tas pirmais), ka diezko perfekti ar tām alerģijām nav. man, kad gaidīju puiku, bija 2/3 no grūtniecības uzradās riktīgi niezoši pleķi uz kājām, apmēram 2 latu un vairāk lielumā uz katras, nu tas bija vakars uz ezera. a no kādas 35 nedēļas pazuda bez pēdām.

ezīc
oi,to simtomu ir tik,ka ne aprakstiit. katram savi. tur tikai speciaalists var izspriest kas,no kaa utt.. un arii jau ne vienmeer. principaa jau taas alergjijas ir viena liela mistika. saveejaas jau esmu apzinaajusi un zinu,no kaa jaauzmanaas. taapeec ar mazo esmu uzmaniiga. veeroju.

iik
ok, to es saprotu, ka specs var tik izsecināt, no kā kas.

bet nu, pēc tavas pieredze, kas tavam puikam, piem., liecina, ka ir alerģija? bieža vēdera izeja, pleķi?

mjā, žēl, ka mēs neesam 10 gab. te pļāpātājas, varētu uztaisīt slēgto grupu un runāt bez bēdu un bez liekām acīm / ausīm.

mēs šodien feini pa lauku pastaigājām - pa dienu puiks ar vīru, vakarā trijatā. riktīgi silts jau paliek. no rīta gan bija pretīga migla un drausmīgi auksts.

ezīc
obligaati vajag 10 plaapaataajas,lai izveidotu grupu? (neesmu peetiijusi info)


iik
jābūt vismaz 10 apmeklētājiem vai 5 pastāvīgiem apmeklētājiem.

ekur grupa: http://www.calis.lv/grupas/grupa/137-vvvm-vecaki-vecmilgravis-vecdaugava-mangali/

Pēdējās izmaiņas: ezīc, 16.04.2011 18:53.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114360