VVVM | Vecmīlgrāvis, Vecāķi, Vecdaugava, Mangaļsala gaida pavasari!

ezīc

Slēdza ezīc: "http://www.calis.lv/grupas/grupa/137-vvvm-vecaki-vecmilgravis-vecdaugava-mangali/".

Biju pie friziera, tepat poliklīnikas mājā esošajā frizētavā. Riktīgi interesanti sataisīja, grieza tā un šitā, filēja, ņēmās visādos leņķos, sadeva kaudzi ar padomiem, kā labāk izskatās.

ezīc
nu redz,cik feini! tad jau Tu ar gatava pavasarim

iik
Jā, tagad pavisam noteikti.

Huh, atradu jauno Hausu, 07/16, vīrs no veikala solījās ko gardu pārnest mājās, vienkārši burvīga sestdiena.

Pēdējās izmaiņas: ezīc, 19.03.2011 16:32:24.

man seriaals izbeidzaas-iesakiet naakamo

iik
Nu, man šodien ēdienkartē Jane Eire (otrreiz skatīties vēlmes gan nav), tad taisos skatīties Lielās Mammas māju trešo daļu, Hauss noskatīts. Ļoti patika pirms laika skatīts the Mechanic, galvenais aktieris spēlēja trīs citās filmās ar gandrīz vienādu nosaukumu, bet neatceros to nosaukumu precīzi. Nu, vēl Taxi visas sērijas var noskatīties. Man gribas kādu trilleri, bet lāga nevaru atrast.

ezīc
man gribas ko vieglu ko varu palaist fonaa un neiedziljinaaties kaa arii peeec tam murgos neredzeet visi dakteri utt mani tomeer ietekmee-esmu sensitiiva vajag kaadu vieglu komeediju vai kko taadu

iik
Lielās mammas māja ir manuprāt viegla filma, skaitās komēdija. Potiche ir laba, ķipa komēdija franču stilā (nu tur es brīžiem žāvājos, bet sižets inčīgs).

Pēdējās izmaiņas: ezīc, 19.03.2011 21:35:20.

Noskatiijos Mother and Child. Ticamiibas moments paaris kadros pazuda,bet beigaas pat nobirdinaaju asaru-bija ok

Pēdējās izmaiņas: iik, 20.03.2011 16:02:38.

iik
kur tu viņu izraki?

Es šodien esmu pievarējusi Maid in Manhattan, Jane Eyre (1970), tagad jānoskatās vēl pārītis būs.

ezīc
wow-tev gan daudz briiva laika izraku filmix.net-tur es visu skatos

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114360