(̾●̮̮̃̾•̃̾)O9`MARTS bez 5 minūtēm DIVGADNIEKI(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Zajecs`

Slēdza Zajecs`: "uz slēgto ;)".

Antrra26
www.sampers.lv - tikai tagad cena ir augstāka. Apetīte rodas ēdot

Sveikas!

Reti sanāk te ienākt, galīgi reti. Bet palasu ik pa laikam, ko esat sapļāpājušas. Pieteicos arī slēgtajā grupā!

Mums iet labi, E. aug kā sēne pēc lietus. ir jau 96cm un 14,5kg. Un tāds profesors palicis, ka reizēm skatos uz viņu un nesaprotu - kā no tāda maza cilvēciņa var nākt laukā tādas lietas..

Sveikas, meitenes!

Uzrakstīt sanāk reti, tomēr sekoju pļāpām regulāri!

Cik saprotu, tagad ir izveidota jauna lapiņa...pieteicos tur (cerams, ka pareizi), bet pagaidām neesmu apstiprināta...kapēc tā?

melindax

Ivcis
Re, neesi jau manīta, ka ierakstītos vismaz šad tad, bet jaunajā lapiņā tā ka gribam, lai komunicē visas, kas pieteikušās! Vajadzētu aktīvāk pakomunicēt šajā pļāpā - tad ar prieku arī uzņemsim Tevi tur! Man personīgi, piem., nav ne jausmas, Tev ir meitiņa vai dēls, Kaut kādi parametri, ko ir jau iemācījies?! Pastāsti un padalies ar mums šajā info!!!

Mīļumiņš    Māsiņa    Vecāki  

Cau

saja lapa jau laikam tagd reti kads iegriezas visas nemas pa slegto grupinu ...

nju nekas uzrakstishu ka mums iet esam pametusi Latviju un jau vairakus menesus dzivojam UK ,...Es te stradaju un sanemu Sis valsts pabasltus be tne visus man ka vientulai mamami ir vairak prieksrocibu ka musu dzimtene

es tagad drikstu stradat tikai 3 dienas nedela divaini skan drikstu stradat be tko padarisi jaievero vinu likumi savadak ciks nogriezis pabalstus

Ralfs uz darziniem neiet bet kamer es stradaju tikmes peiskata brala draudzene

Pods mums ir nu ta kad ejam ara tad velleitojam pamperus,pa maju jau ir poda bet nu citu reizi blaku podam sanak....

runajam gana daudz bet nu vel neliekam 2 vairak vardus kopa.jo laikam tapec ka pa vidu maisas ari anglu valoda nu musu krajum air ari dazi anglu vardi kas tiek lietoti kad ko grib pateikt....

Dzīve ir vienkārša tā tikai nav viegla.

sveiki cālenes.

Meklējot mūsu lapu biju neizpratnē.................Divgadnieki........tūlīt jau jaunais gads un jāsāk plānot 3gadnieku balle

nu lab.gribas paklačot-laikam daudz kas sakrājies...............bet skatos te tā paklusi

Spuulgacite
Eņģeļmeitēns

Jums abām taču jānāk uz to slēgto grupu, tur ar runāšanu iet bišku raitāk .

Eņģeļmeitēns
Pļāps iet pa slēgto grupu!

Tepat 10 lpp. melindax ir ielikusi norādi, kur pieteikties.

melindax

Lai pieteiktos slēgtajam forumam visas jau esošās pļāpu dalībnieces, lūdzu, pieteikties ŠEIT! Jaunpienācējām lūgums nosūtīt arī pieteikuma vēstuli vai pļāpu uzsākt šeit, lai mēs varētu iepazīties!!!

Mīļumiņš    Māsiņa    Vecāki  
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114512