AUGUSTS 2007 augusts 2007 AUGUSTS 2007

eljuks

Slēdza eljuks.

man šodien pietiks ar savām frikadelēm,bet saldajā gan Lusillas rolbiskviitam ar svaigu zemenju ievaariijumu

Man plovs un saldajā būs Cienītais ar Šimku

Mūsu Brīnums

...we all are mortal until the first kiss and second glass of wine...

Cavida tovli, movida mica. / Shota Chantladze /

Žurķis2

Sveikas!

Kristers piektdien ar aizgāja uz dārziņu pēc 2 mēn. pārtraukuma. Audzīte teica, ka labi vien ir, ka pirms tam negājām, jo bērni viens pēc otra ar rotinieku slimojuši. Tagad puslīdz OK, tikai pusgrupa iesnojas un klepo, Kr. arī sāka pa naktīm paklepot, bet nu neko, turpina iet, ceru, ka pāries.

Man arī jaunums - esmu jaunā, foršā darbā (ar īsāku darba laiku un lielāku algu nekā iepriekš).

Žurķis2
esmu jaunā, foršā darbā

runchpele

esot otrais vilnis - no 22 bērniem ir 6 dārziņā un 1 audzinātāja ar nolikusies slima, tad nu man dilemma ko darīt.
Gatis ar kopš vakardienas atkal mājās. vakar sākās baisi traks bronhīts, šodien pa dienu jau grādi 38

kaa jums pec vairakam grutniecibaam ar pedas izmeru?
Līdz otrajam bērnam bija 37, tad 37,5. Pēc Gata stabils 38.

esmu jaunā, foršā darbā (ar īsāku darba laiku un lielāku algu nekā iepriekš)

Žurķis2
tas gan super

muusu gjimenei

2 words guys hate DONT&STOP unless you put them together

Oi, meitenes, nu gan jūs mani sabiedējāt. Gandrīz sāku pārdomāt par to b/d laišanu. Būs laikam rīt audzītei jāpiezvana.

vendy

Žurķis2
esmu jaunā, foršā darbā

Diamante

ar īsāku darba laiku un lielāku algu nekā iepriekš
nu super

Par to bd- Adrianam tieši tagad grupā ir milzīgs bērnu pieplūdums. ja iepriekš man likās, ka ir daudz bērni, ja bija kādi 12, tad vakar saskaitīju 16 darbiņus pie sienas.

runchpele
Gatim.

Diamante
Par to bd- Adrianam tieši tagad grupā ir milzīgs bērnu pieplūdums. ja iepriekš man likās, ka ir daudz bērni, ja bija kādi 12, tad vakar saskaitīju 16 darbiņus pie sienas.
Piezvanīju, izrunājos ar Emīla audzinātāju. Teica, ka tagad grupiņā esot kādi 11-12 bērni. Slimie uz b/d nenākot. Un vispār pamazām visi pēc gripas epidēmijas pārtraukuma atgriežoties b/d.

Man liekas, ka mūsu BD grupā slimo tikai Gatis Pat karstākajā vīrusu un gripas laikā nekad nebija mazāk par 15 darbiņiem. Ikdienā praktiski nekad nav mazāk par 20 bērniem. Vispār man ļoti patīk mūsu dārziņa plānojums. Bērni nesatiekas vispār ne ar vienu citu, tikai ar savu grupu (ja vien nav kādi pasākumi). Katrai grupai atsevišķa ieeja, nojume. Līdz ar to varbūt tie vīrusi ar tik daudz neklejo apkārt pa visu BD.

muusu gjimenei

2 words guys hate DONT&STOP unless you put them together

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114542