✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 nu tik šmorēs, nu tik būs... ✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.

uznesu mazo augshaa un kafijoju

H ♥♥♥ L

lillis
Nekaifo! Taisi presīti!

Minka-zakis
klau, mums kaut kas sanaaks liidz manai aizbraukshanai uz lv? esi papeetiijusi autobusu biljeshu piedaavaajumus? un vai izmeeru Sh. paskatiijies? kaads vinjai kaajai izmeers?

H ♥♥♥ L

Tutti Frutti
he, he, tieshi kafiju taisiidama apdomaaju, ka jaauztaisa, bet to var veelaak.

H ♥♥♥ L

lillis
Es arī pa vakariem taisu, tikai neteikšu, cik daudz varu, man kauns... Jo taviem simtiem līdzi netikšu laikam nekad

A ziniet, cik E var ar rokām atspiesties reizes no zemes, kad kājas ir uz sola vai dīvāna? Nu tipa - kačāties? 36 reizes bez apstājas! Turklāt - perfektā izpildījumā, bez lažām un haltūrām!

lillis
nu vinja atnaaca no b/d ar uzzimeetu un izgrieztu rapunzeli-pati ziimeejusi.. vairaak jau peec narinjas izskataas es teiktu... tad nu grib tagad uzziimeet tieshi taadu pashu-a nesanaak... Jo velk pa taam izgreiztaam kontuuraam apkaart protams nesanaaks,jo izgriezusi jau ir biju savaadaak kaa uzziimejusi.. es jau meeģināju ieskaidrot,ka taa nesanaaks,bet netic redz labi,ka mums printpapiirs daudzbernam jāļauj izpausties

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

Tutti Frutti
oho! es nevareetu pat vienu reizi piepumpeeties. a es tik no aizvakardienas pilnus 160 taisu, pirms tam leenaam "audzeeju" klaat skaitu. peec katra 20 bik atpuutinja(zem minuutes) un tad jau var. no vietas es laikam ar nevareetu.

H ♥♥♥ L

mani meita atseedinaaja ar izgaajushaas nedeeljas ziimeejumu - uzziimeeja piena paarstraades torni ar gotinju priekshplaanaa un uz otras lapas maaju kokaa, taa vienu aiz otra, laikam slimibas murdzinji. veel vinjai tagad aktuaali - maaja, blakus koks ar ligzdu un putnu tajaa.

H ♥♥♥ L

lillis
nezinu,jaskataas,nebuutu jau slikti paciemoties

Taa ,vakar tieshi izpeetiju dreebes.. vot aukšdaļā jau velk H&M 98/104vai2-4 gadi( taads viens kopeejais izmeers ne daliiti) bet nu mums laikam tikai H&M dreebes vinaji ira,taakaa es pat nezinu kaads ir nakamais izmeers,ja vinjai104 paliek rokas pa iisu.. mosh ir104/110.. bikseem gan visaam 98 un tas par iisu.

a kaajaas velku 25,bet radaas,ka kaaja ar sakusi augt un uz vasaru vajadzees 26,lai gan zaabacinjiem ir 24 un der vēl ar uzviju.. gudrs netiksi goda vaards.

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

lillis
Es atpūšos pēc katrām 10 reizēm

Minka-zakis
Šarlote malacis - centība ir ļoti laba īpašība!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114665