✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 nu tik šmorēs, nu tik būs... ✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.

un kameeres uz lieliigaas nots, pastaastiishu, ka shodriit apgjeerbos peec dushas, uzvilku apspiileetu tkreklinju un tik smuki jau ir. man liels prieks par sevi un veelreiz gan jaasaka paldies Jaunajai! barinjaa vieglaak jemties, ja mees veel atskaitamies viena otrai, tas paliidz tik taalaak uz priekshu iet.

H ♥♥♥ L

lillis
Helēna vispār māksliniece! Man liekas, ka viņa no kāda gada jau zīmēja cilvēciņus! Supertalants!

Minka-zakis
nu jums jaabrauc shurp un jaaparokas pa maisu. ui, tos kaaju izmeerus tavus njesaprotu, slinkums konventoru mekleet.

Tutti Frutti
nu ja, peec tam vajadzees peec 15. kad tu saaki preseeties?

H ♥♥♥ L

lillis
7 vai 7 ar pus vai 8..tas par kaaju izmeeriem liakam,ja esmu pareizi sapratusi shito skalu te viniem

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

lillis

kad tu saaki preseeties? skan reeciigi

Tutti Frutti
jaa, laikam bija gads un biku, kad tos balonveidiigos cilveecinjus ziimeeja. miilji. man arii shkjiet, ka vinja smuki ziimee. es vinjai uzziimeeju vienu reizi kaut ko un vinja peec atminjas peec tam ziimee un saliidzinot ziimeejumus, tieshaam siikumus pat atcereejusies. piemeeram, uzziimeeju pludmali ar sauliiti atpuutas kreesliem un mees visi 4 tajos, saldeejuma tirgotaaju, jahtinju juurinjaa. heleeniitei sanaak taapat kaa man, lai gan ziimeejums nav blakus. saulenes, peldkostiimi utt, viss taapat.

H ♥♥♥ L

lillis
Nu jau man ir 5 diena - sevis mīlēšanas laiks! Pareiza, veselīga ēšana, neēšana pēc 18:00, sāls, cukurs, milti - kas tie tādi?, vakaros presīte, pastiprināta skaistumkopšana mājas apstākļos - masējos un skrubējos pa 1h katru vakaru

Tutti Frutti

es ar skrubeejos,es tik,lai zvinjas nonjemtu,jo mani taa alergija piebeigs-goda vaards

2 ar bishkjinju gadi bija, ne 1, kad saaka saprotams lietas ziimeet gribeeja par vunderkinderu te iztaisiities :d

H ♥♥♥ L

Tutti Frutti
forshi! taas ir jaukas sajuutas, vai ne? nodarbooshanaas ar milestiibu

H ♥♥♥ L

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114665