✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 nu tik šmorēs, nu tik būs... ✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.
Elzochka

sk.Tipa
Nav taadu visdaru nevienaa daarba vietaa (nu, labi, es paarspiileeu, bet visdaris noziimee, ka gan kastes krauj, gan veido maarketinga projektu un reaali taa nenotiek, ja nu vieniigi manaa firmaa). Ja esi pienjemta darbaa par graamatvezha paliigu, tad taadam amatam ir savi pienaakumi, kuri ir uzlikti. Par visdari visdriizaak Tu uzskati pati sevi

Viena viltiiga 4-gadniece un maza maasa, kura dzimusi 10-taa gada aabeljziedeeshanas laikaa

Elzochka

Tutti Frutti
Nebuus iisti labi, jo vinja jau nezina, kaa taas veerts par labi. Peec shaadi rakstiitaa iznaak, ka vinja visu zina, kaa dariit, bet es sapratu, ka iisti nezina un vajag padomu, kaa to izdariit

Viena viltiiga 4-gadniece un maza maasa, kura dzimusi 10-taa gada aabeljziedeeshanas laikaa

Ja esi pienjemta darbaa par graamatvezha paliigu, tad taadam amatam ir savi pienaakumi, kuri ir uzlikti.
Mani pienaakumi ir atbildeet par reaalo ikdienas graamatvediibu + gatavot n-taas atskaites Igaunijai + lietvediiba. Taapeec jau es saku - visdare, ka man jaaatbild par visaam reaalaam papiiru lietaam, iznjemot atskaiteem VIDam un finanshu operaacijaam.

Mazuliite Ruu
dr.lv nosūtīju.

es sapratu, ka iisti nezina un vajag padomu, kaa to izdariit
Elzochka
Jaa, jo tur ir paaraak liels haoss - ja buutu daudz maz liidziigas preces + un - , tad jau neko...

Elzochka

sk.Tipa

Zinu jau, ka izklausiijaas skarbi, bet tas vairaak ar domu, ka Tev galvenais savaa alaucinjaa urbt un vienalga, ka cits kaadas un cik lielas kljuudas ielaidis.....tas ir mans skatiijums........Tu esi pienjemta, lai sho sistemu sakaartotu, ja jau taad suzdevums ir dots un tad jaameklee sisteema, kaa to sakaartot. Raksti jautajaumus graamatvedei un direktoram, ka veelies sapulci, lai izlemtu, kaa pareizaak veikt datu sakaartoshanu. Ka nevari uznjemties atbildiibu, par lielu summu saskanjoshanu un veelies vadiibas akceptu kaadaam savaam darbiibaam.

Elzochka
Nezina, bet jāzina...

Tipa
es izlasiju problemu, tagad visu. ko tu nemies? elementari, dari ka Tutti un Elzochka (un es iepriekseja komenta ) sakam, un tev neko nevares piesiet, nevienu nodevusi nebusi un ne par ko atbildibu neprasis.

korekti izstasti problemu, ka esi atklajusi ciparu nesakritibas, ko jasakarto, un suti meilu gramatvedei + prieksniekam lv. vislabak, ja pajauta konkreti, ka to varetu sakartot, lai tad vini iesaka, nevis tu piedava kkadu savu variantu. Tutti ideali iespejamo tekstu uzmeta. ta ari dari. kad sanemsi atbildi, domasi. noteikti uzraksti, ka gaidi atbildi lidz xx datumam, lai ir kkads termins, nevis, ka tev vnk neatbild un tu turpini domat.

Children ask better questions than adults. "May I have a cookie?" "Why is the sky blue?" and "What does a cow say?" are far more likely to elicit a cheerful response than "Where’s your manuscript?" "Why haven’t you called?" and "Who’s your lawyer?" Fran Lebowitz

man negribētos post-factum dabūt pa mici par to, ka esmu kaut ko ne tā izdarījusi, kaut arī to man ir teicis tiešais priekšnieks
Hlo
Es laikam esmu paaraak pareiza, bet man liekas, ka tik liela muhljiishanaas bez reaalaa naudas iipashnieka atljaujas ir paaraak slidena lieta...

Hlo, es štātes Madiņai nosūtīšu caur Ruu (cerams, ka viņa ņems pretī). Un, ak, netiksiet vaļā no sarkaniem mēteļiem - sūtīšu atkal vienu sarkanu - tieši šim laikam, komplektā ar pieskaņotu kleitu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114665