✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 nu tik šmorēs, nu tik būs... ✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.
Elzochka

sk.Tipa
Bet vispaar Tu esi baigais malacis. Peec tik ilga paartraukuma, meties iekshaa svariigos darbos un Tev izdosies Un, manupraat, sarunaas ar shefiem nevajag piemineet iepriekshejo koleegju neizdariibu. Labaak teikt, ka briidii, kad uzsaaki straadaat, datu baaze vai noliktavas uzskaites sisteema bija taadaa un taada staavoli un tai bij taadi un taadui truukumi. Labaak nepiemineet un nedot maajienu par kaadu darbinieku neizdariibu, iipashi, ja shis darbinieks veel straadaa uznjeemumaa un izskataas, ka ir veel paaugstinaats amataa.

Viena viltiiga 4-gadniece un maza maasa, kura dzimusi 10-taa gada aabeljziedeeshanas laikaa

sk.Tipa
Es laikam esmu paaraak pareiza, bet man liekas, ka tik liela muhljiishanaas bez reaalaa naudas iipashnieka atljaujas ir paaraak slidena lieta...
jā, es arī esmu pārāk pareiza laikam. Un tavā vietā arī izdomātu veidu, kā saskaņot šo lietu ar naudas īpašnieku.

Tutti Frutti
Un, ak, netiksiet vaļā no sarkaniem mēteļiem - sūtīšu atkal vienu sarkanu - tieši šim laikam, komplektā ar pieskaņotu kleitu!
o, es nemaz nebēdājos - man ļoti patīk sarkanais. un tas Ieviņas mētelītis man ļoti siltā atmiņā par pagājušā gada pavasari Bet, pag, Rū tad šodien drasē uz Rīgu? labi, būs viņai jāpiezvana, vai kādai no jums ir Rū numurelis? Es šodien kādu brīdi esmu skaipā..

korekti izstasti problemu, ka esi atklajusi ciparu nesakritibas, ko jasakarto, un suti meilu gramatvedei + prieksniekam lv. vislabak, ja pajauta konkreti, ka to varetu sakartot, lai tad vini iesaka, nevis tu piedava kkadu savu variantu. Tutti ideali iespejamo tekstu uzmeta. ta ari dari. kad sanemsi atbildi, domasi. noteikti uzraksti, ka gaidi atbildi lidz xx datumam, lai ir kkads termins, nevis, ka tev vnk neatbild un tu turpini domat.
Jaa, paldies, taa arii dariishu

sk.Tipa
Pievienojos Elzochkai - tu esi malace!!!

Hlo
Man naf Ruu numurs. Bet viņa pirms pāris dienām teicās, ka šodien atpakaļceļā varētu izbraukt caur tavu miestiņu, jo man un Vitux ir šis tas priekš Madiņas.

Tutti Frutti
Elzochka
Paldies

Tutti Frutti
es tev rū numuru aizrakstījus CP

Jaunā
Paldies!

Tutti Frutti
Bet viņa pirms pāris dienām teicās, ka šodien atpakaļceļā varētu izbraukt caur tavu miestiņu, jo man un Vitux ir šis tas priekš Madiņas.
o! redz kā - es ar pēdējās dienas domāju par Rū satikšanu. Laikam pavasaris, visi mēž māju

Hlo
Laikam pavasaris, visi mēž māju

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114665