✿♥✿♥✿JANV 2ღღ7 nu tik šmorēs, nu tik būs... ✿♥✿♥✿

Minka-zakis

Slēdza Vinja.
Elzochka

sk.Tipa
Es gan, laikam neliktu tekstu, ka gaidu atbildi liidz konkretam datumam, jo tad izskatiitos, ka uzdod uzdevumu saviem shefiem. Es rakstiitu, ka veelos iespejami aatri sho jautaajumu risinaat, bet bez konkreeti uzlikta datuma

Viena viltiiga 4-gadniece un maza maasa, kura dzimusi 10-taa gada aabeljziedeeshanas laikaa

Elzochka
un ko tu daritu situacija, kad neviens neatbild uz meilu? vai, piemeram, atbild mutiski? tas nekada veida nepalidzes tipai skaidroties ar lielo sefu, ja tada nepieciesamiba radisies.

normala komunikacija jau nebutu jabaidas no neatbildesanas. bet tipa mineja, ka vina jau paris reizes ar so jautajumu ir aizfireta prom.

protams, deretu jau kka pieklajigi noformulet to terminu, nevis, atbildi lidz ritdienai plkst 16.00 ta jau tiesam sefiem nesaka. doma bija tada, ka lai tomer uzraksta kkadu dienu, lidz kuram to grib atrisinat kkadu iemeslu pec. lai atbilde nepaliek karajoties gaisa. ja neatbild un termins nav pierakstits, tad ta stulbi gudrot, kad rakstit un atgadinat par jautajumu atkal.

Children ask better questions than adults. "May I have a cookie?" "Why is the sky blue?" and "What does a cow say?" are far more likely to elicit a cheerful response than "Where’s your manuscript?" "Why haven’t you called?" and "Who’s your lawyer?" Fran Lebowitz

Es vēlētos katru vakaru aizmigt Tik laimīgs kā šodien cēlies

sk. Tipa, varbūt meilā piedāvā savu risinājumu, izrādi iniciatīvu, nevis gaidi no šefiem. Un tad jau atliks tikai sagaidīt akceptu to darīt.

Ja atradi kļūdas, esmu pārliecināta, ka izdomāsi, kā tās vērst par labu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114665