♥ ♥ ♥ _SEPTEMBRA ĀBOLĪŠI_2OO8_ ♥ ♥ ♥

Lapsēns

Slēdza Vinja.

Neviena cita mīlestība nav tik stipra un nesatricināma, kā mātes mīlestība pret savu bērnu -

Lai Laimas rokas ceļas svētījot,

Pār bērniņu, kas sācis savu ceļu.

Mūsu kopīgais e-pasts: rudensabolisi@inbox.lv

MŪSU ĀBOLĒNI

Mums ir izveidots arī savs fotoalbums, kur savus ābolīšus atrādīt..

Bilžu galerija tiek veidota iekš Lietotājvārds un parole tā pati, kas inboxā fotki.lv.

Jautrie ķēmiņi

Vecā pļāpa

korncanga

korncanga

Meitiņa peciņa

Sarakstīju penteri, bet tas pazuda

Sazvanies gan ar īmenes ārsti, lai kaut ko iesaka.

Pēc plaušu karsoņa neizklausās, jo temperatūra normāla. Varbūt viņa uz nakti var ieteikt kaut kādus medikamentus, kuri nomāc klepu?

korncanga
sorrīi, vispirms slēdzu tēmu un tad iedomājos, a ju nu kāds vēl plosās

korncanga
šorīt vīrs arī apsolījās iebāzt mani gultā, tiklīdz no darba pārnāks šodien pat vakariņas netaisīšu.

sirdslietas . webs . com

Valeska

Cadeau

Ai, kaut kā švaka pašsajūta. Kaut kāds nelabums un tāds kā nespēks piezadzies. Ceru, ka pārejoši. Tagad arī jāiet šeptēs, bet gribas tikai palīst zem segas un gulēt.

korncanga
tikko sazvanījos ar dakteri, ieteica inhalatora tēju paelpot, bet esmu lasījusi ka tieši tējas inhalatorā nevar likt, ka var sabojāt to??? Tagad nesaprotu... Teica ka Ventolīna recepti atstās reģistratūrā. Man vnk asaras birst, jo mums šobrīd reāli nav tādas iespējas kavēt tā darbu. Es jau nezinu ko darīšu, nākamnedēļ, jo mamma no trešdienas ir prom. Un man tā jau tikai 1.5 mēnesis jāstrādā, es vnk fiziksi nevaru atļauties kavēt un man par to vnk bimbiens nāk

meitiņa_peciņa
Raineram

traki, ka tāda situācija un nav kam atstāt puiku. aukli nav ispēja kādu sadabūt uz slimošanas laiku?

sirdslietas . webs . com

meitiņa_peciņa

Es esmu likusi tējas inhalatorā, nekas nav sabojāts. Inhalators ir ar smidzinātāju.

Veseļojās.

Negribu neko te ieteikt, bet vai paralēli visam kaut kādas sildīšanas, kompreses, dabīgos esat mēģinājuši? Pieļauju, ka tavam puisītim, par cik alerģisks, ir jūtīgāki elpceļi, tāpēc arī biežāk visādi klepi un puņķošanās.

Ikgadējais apmaksātais atvaļinājums pirms dekrēta tev nepienākas?

Valeska
ligy
veselībām.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114768