♥ ♥ ♥ _SEPTEMBRA ĀBOLĪŠI_2OO8_ ♥ ♥ ♥

Lapsēns

Slēdza Vinja.

Cadeau
pienākas, bet es to jau izmantošu, līdz tam man sanāk 1,5 mēnesis vēl strādāt. Tad atvaļinājums un dekrēts.

meitiņa_peciņa
Lai izdodas atrast risinājumu!

rudace

Jums šis variants knupja atmešanā neder, atradu mazuļu sadaļā ?

Esmu dzirdējusi variantu, ka tētis knupi pienagloja pie sienas un teica puikam, ka tad, ja gribēšot knupi, lai tik droši dodas pie tā un zīž, knupis nekur nepazūdīs. Bērns pāris reizes piegājis pie knupja, pazīdis, bet tad viņam tā nodarbe likās apgrūtinoša un drīz vien vairs knupis nebija vajadzīgs.

Ko tik cilvēki neizdomā

Lapsēns

sirdslietas . webs . com

ligy
bet ja nu bērnam tā nodarbe iepatīkas?

Kā vienmēr nav ko palasīt pie pusdienslaikkafijas , jāvārās pašai.

Tā, trīs stundas no mana darba ir pavadītas ārpus ofisa, lai varētu bērnu izvadāt pie ārsta. Stundu nosēdējām lai tiktu iekšā. Bet vismaz tikām. Nozīmēja Ventolīnu dzert, ja dabūjam inhalācijām, tad inhalēt to šķidro Ventolīnu, ja nē, tad vismaz tējas inhalēt, lai mīkstina un noņem tās lēkmes. Jo viņam kā uznāk klepošanas lēkme, tā pilnīgi vemdams. Mēs jau ienākot kabinetā, daktere prasīja, vai R. bija tas kas tā klepoja gaitenī... Jo arī klausoties, trokšņus kā tādus viņa nedzirdēja, bet spamzas esot plaušām vai kaut kā tā... Respektīvi spazmātisks tas klepus. Tā kā ja zinat kur var nopirkt Ventolīnu šķidro priekš inhalācijām, padoda ziņu!

sveikas.

Mēs šodien pa mājām, neriskējām iet "jauko" laiku baudīt un pa peļķēm staigāt. Brrr

Vakar nomainījām kabeļtv pret digitālo, tā nu šodien visu dienu piestrādāju par tv meistaru, kanālus riktēju Bet tāpat līdz īsti galam skaidrībā netiku Vai jums kādai nav izzi digitālā?

kāda
Vai jums kādai nav izzi digitālā?
man ir. es arī šotien kā reiz dabuju riktēt kanālus pa jaunu

sirdslietas . webs . com

meitiņa_peciņa
veselības Raineram

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114768