♥ ♥ ♥ _SEPTEMBRA ĀBOLĪŠI_2OO8_ ♥ ♥ ♥

Lapsēns

Slēdza Vinja.

ligy
oo, tad labi (nu, tas, ka ir, nevis tas, ka pa jaunam jāriktē )

Man vakar uzlika, sanāk, ka visi kanāli vienā lielā čupā- gan tie, kuri ir, gan tie, kurus nerāda. Liekos izdzēsu, tik tālu skaidrībā tiku. Bet nekādi nevaru sagrupēt tādā kārtībā, kā man patiktos Jo tagad man kā pirmie iet kaut kādi SciFi un Universal, kurus es nemaz neskatos, bet tad tikai lv kanāli izmētāti. Saliku pa favorītiem, domāju, ka tas ko dos - bet nē, tāpat nekādas kārtības nav

valeska

Par to tēmu Nu, nav jau tā, ka es katru brīdu domāju un pārdzīvoju un naktīs tamdēļ neguļu Nē, tikai, kamēr "brīvs" laiks (t.i, otrais vēl nav klāt) apdomāju, ko un kā labāk rīkoties. Protams, nevar katrai situācijai jau iepriekš izdomāt scenāriju, tomēr jutīšos drošāk, ja kaut cik būšu "sagatavojusies". Man drīzāk arī kā Cadeau domas -

Zini, man tās bailes / satraukums drīzāk ir process, kura laikā es, domājot par to, parasti atrodu kādu risinājumu savā prātā, apdomāju - ko un kā darītu, pārrunājam ar vīru utt.

kāda
es favorītus neizmantoju. es kopējā kanālu sarakstā sakārtoju sev ērtā secībā - sākumā LV kanāli, tālāk visādi discovery u.c., kas vairāk interesē un pašās saraksta beigās multenes (tas lai ērti no LV kanāliem uz atpakaļu multeni uzslēgt ). un pa vidu paliek visādi sajauktā secībā (man tā labāk patīk )

man nav kkādi konkrēti kanāli, ko skatos, tad nu kad gribās kājas iekš tv sabāzt, tad eju cauri visam sarakstam un skatos, kas interesants. nav jau arī tik traki daudz man to kanālu - 55 laikam

sirdslietas . webs . com

ilo

un paldies tev par daudzajiem padomiem un savas situācijas redzējumu

Šādas tādas domas un idejas man jau krājas - gan tas, ka jāiesaista āprūpē (protams, ne uzspiežot), ka būs jāizriktē laiks ar puiku kaut kur divatā doties, ka jāsagādā kāda lielāka dāvana, arī par raudzībām (ka arī lielajam dāvanas jānes) Gan jau viss būs ok

ilo

par grāmatām, cik atceros, ka mums ar brāli nepirka neko atsevišķi (nu, varbūt kaut ko specifisku tikai). Jo brālis grāmatas nelasīja, bet es biju grāmatu tārps. Tā nu visas grāmatas man palikušas (tikai beidzot līdz tām jānokļūst)

ligy
nu es arī tos favorītus pēc tam izdzēsu, jo neko man tas nedeva. Vot, šito es nemāku izdarīt es kopējā kanālu sarakstā sakārtoju sev ērtā secībā Nevar būt, ka es tik glupa Bet vismaz labi, ka tas ir iespējams. Vīrs atbrauks, varbūt būs gudrāks par mani un tiks galā

kāda
par to bērnu lietu - es biju iemanijusies ar visu Filipu pie krūts i padzērties aiziet un iedot, i dibenu Nikam noslaucīt un ja bija kkas, ko nevarēju ar vienu roku izdarīt, tad noliku Filipu malā, ātri izdariju, kas nu jāizdara Nikam un baroju tālāk. Filips, protams, skaļi noprotestēja par tādu nolikšanu. kkad pasen izlasiju tādu domu, ka sākumā svarīgāk "apkalpot" lielo bērnu, nekā mazo. un lielāka "trauma" būs lielajam no atstumšanas, nekā mazajam no tā, ka pups noņemts vai bikses vēlāk nomainītas. tas viss, protams, saprāta robežās, bet man tā doma tuva kļuva.

sirdslietas . webs . com

ligy
es biju iemanijusies ar visu Filipu pie krūts i padzērties aiziet un iedot, i dibenu Nikam noslaucīt

māte varone

sākumā svarīgāk "apkalpot" lielo bērnu, nekā mazo.

aha, šitā arī laba doma

kāda
nu tajā sarakstā, kur tu dzēsi tos kanālus, jābūt norādītai kādai pogai, ar kuru var "iezīmēt" kanālu un pārvietot pa sarakstu. nu tur caur Menu es eju uz kanālu menedžeri un tad jau tur norādīts, ka jāpiespiež dzeltenā poga pultij, lai iezīmētu to kanālu. un kad kanāls aizbīdīts, kur vajag, spiežu ok uz pults un gatavs

sirdslietas . webs . com

ligy
oooookkkk, mēģināšu vēlreiz burties cauri, kad puika celsies

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114768