♥ ♥ ♥ _SEPTEMBRA ĀBOLĪŠI_2OO8_ ♥ ♥ ♥

Lapsēns

Slēdza Vinja.

ligy
bet jocīgi, ka pat instrukcijā nekas tāds nav rakstīts

korncanga

meitiņa_peciņa
Apskatījos par šķidro Ventolin, ka tas varētu būt Slokas ielā 161, Nometņu 9. Tās laikam bija vienīgās tev tuvākās aptiekas Pārdaugavā. Ja interesē arī otrā Daugavas pusē, padod ziņu.

Iztrādās, ka ir arī tāds uzreiz dozēti inhalējamais Ventolin (tas man atklājums). Cik saprotu, tas nav jums izrakstīts.

iveta2005

ja mēs pašas tā sarunājam, tad varam tā darīt-viena otru aizvietot. un visbiežāk jau arī tā daram. bet tā kā man jau tā ir dienas, kad savas kursu dienas jāatstrādā, tad negribu uz atstrādāšanu vien iziet.

paldies!

ligy

paldies, taviem bērņukiem arī drošībai, lai puikas jūtas vēl labāk. un arī pašai.

meitiņa_peciņa

korncanga

Līnai

kāda
instrukcijā
to es pat lasijusi neesmu

sirdslietas . webs . com

Valeska
uii, nu turies!

ligy
Es apzinīgs pilsonis, vienmēr instrukcijas izlasu

korncanga
NEZINU VAI DOZĒJAMAIS, receptē bija vnk Ventolin mg100 vai kaut kā tā un viss. Bet savējo iesūtīju paprasīt Plazas aptiekā un it kā esot, tad nu šis iebrauca pakaļ receptei, tūlīt zvanīšu un prasīūs vai tiešām tas kas uz receptes prasīts. Bet tas Slokas 161 laikam ir Ģimenes aptieka, zināšu kur skriet. Paldies tev

Remī

Visiem apslimušajiem pa kaudzītei

meitiņa_peciņa
šajās aptiekās esot šķidrais Ventolin

kāda
otro bērnu saistībā varu tikai pateikt - nāks laiks, nāks padoms. Ja jau tagad tik daudz domā par jauno situāciju, tad būs labi Es to no pieredzes Es tiešām dažreiz nevarēju aizmigt, jo biju satraukusies par to, kā būs Un piekrītu ligy, ka mazais var pagaidīt, viņa vajadzību tūlītēja neapmierināšana viņam pašam diez vai liksies tik traģiska, kā lielajam. Man, piemēram, nieks šķiet abus nēsāt opā vienlaicīgi, kas vīram liekas neiespējami

meitiņa_peciņa
o, korncanga jau atbildēja

Par C&A - visas mantas esot, tikai vēl nav pienākušas Vācijas noliktavā, līdz ar to kopējās izmaksas vēl nav zināmas

Remī
nāks laiks, nāks padoms

nu ja, kur ta liksies

Paldies par veselības vēlējumiem Lindai

Remī
no NEXT tu jau pasūtīji?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114768