♥ ♥ ♥ _SEPTEMBRA ĀBOLĪŠI_2OO8_ ♥ ♥ ♥

Lapsēns

Slēdza Vinja.
Sievis

sasirgušajiem!!! Lai applaucētās rociņas ātrāk sadziedējas

korncanga

meitiņa_peciņa

Vai plaušu karsoni diagnosticē ar rentgenu? Vai analīzēs?

Parasti tomēr izmanto abus. Bet tipiskos gadījumos precīzāks ir rentgens (kaut gan tas pirmajās dienās var neuzrādīt arī tipisku pneimoniju).

Es ar drusku drūmu prātu esmu Līnai diagnosticējusi slimību - infekciozā mononukleoze (Epšteina - Barra vīruss). Vēl skatīšos, ja tā turpināsies, tad taisīšu analīzes, lai apstiprinātu

korncanga
kas tas ir par briesmoni?

korncanga

meitiņa_peciņa
Ja gribi pārliecināties ir plaušu karsonis vai nē, tad vajag asins ainu un CRO (vai CRP kā nu kurā vietā tas saucās)

korncanga
kā tad tu pati diagnosticēji? Cik zinu, tad šito ar analīzēm tikai nosaka

korncanga

Lapsēns
Ai, ir tāda slimība, kas norisinās ar augstu temperatūru un itkā kakla iekaisumu un palielinātiem limfmezgliem pa visu ķermeni, kā arī aknu un liesas palielināšanos, ar raksturīgām izmaiņām asins ainā (daudz monocītiem). Raksturīgs arī tas, ka norisinās ilgi ~3 nedēļas

korncanga
Lai nu tas neapstiprinātos !!!

es uz mājām!

korncanga
man Renāram it kā bija aizdomas uz šito (varbūt atceries, kad viņam pirms gada kādu pusotru mēnesi visu laiku turējās temperatūra 37,0-37,5), bet es analīzes netaisīju un likos mierā. nekas ar aknām un liesām gan nebija.

korncanga

kāda
Ar analīzēm apstiprina diagnozi. Man ir aizdomas, kuras taisos apstiprināt.

Katrai slimībai jau ir vairāk vai mazāk izteikti simptomi, precīzu apstiprinājumu var iegūt ar analīzēm. Bet ne vienmēr tas ir nepieciešams. (tas gan vairāk piemēram gripas gadījumā)

Ārstēšana jau nekāda šitam ķēmam nav. Tā kā būtībā ir vienalga, kāds ir vīruss, ārstē tik simptomus.

Viens vienīgs labums šai kaitei ir, pēc izslimošanas izstrādājas stabila imunitāte (tas ir otrreiz vairs nesaslimst).

Bet, kā jau teicu, tās ir tikai manas aizdomas. Iespējams (un es tā ceru), ka nav šī kaite.

korncanga

kāda
Atceros gan, ka Renāram bija tā neskaidrā temperatūra

Līnai tagad salekuši limfmezgli visur (uz kakla, cirkšņos) un sūdzās arī, ka sāp vēders jau no pirmās dienas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114768