@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.47

Goldija

Slēdza Vinja.
Goldija

Mans gaišais bērns, mana kastaņa svece,
Es vēlos tevi laimīgu redzēt.
Es gribētu tevi vēl sargāt un sargāt,
Man katra tava ziedlapa dārga.
Lai nenorauj vējš, lai salna saudzē,
Lai saule to lēni un viedīgi plaucē,
Lai pumpurs pēc pumpura vaļā raisās
Un spēcīgi šūpojas rāmajā gaisā;
Mans gaišais bērns, mana kastaņa svece,
Mana laime ir tevi laimīgu redzēt.

/A.Elksne/

SVEICAM JŪS SUPERĪGO NOVEMBRĪŠU 2010 LAPIŅĀ!

Ja arī tavs mazulis ir dzimis 2010 gada novembrī - droši pievienojies mums! Lai to izdarītu, sāc tik runāties ar mums mūsu pļāpātavā.

Iesūti arī šādus datus: dzimšanas datums (laiks)/tavs Niks/dakteru noteiktais dzimš.dat,/augums, svars/bērna vārds

Datus sūtam uz mytoy@inbox.lv

Mūsu smukā mājas lapiņa

Lai iegūtu pieeju mājas lapai, Jums kādu laiciņu jāpapļāpā ar mums.

Mazuļu attīstības kalendārs

bērnu attīstības tabulas

krūts ēšanas periodi pa mēnešiem

vecais tarkšķis )

domubiedru grupiņa draugiem.lv- ja gribi pieteikties, tad kaut kā pačuksti mums, ka pieteicies un kas tu esi, citādāk neapstiprinam

lote
Tu jau vari uz kādu pastaigu pievienoties.. lai drošāk un neviens nenāk tuvumā mazulim
es varētu uzprasīties / noorganizēt kādu pastaigu, bet manā pusē ceļi ir drausmīgi

kristineu
nu nepukojies, arī tāda pieredze ir pieredze..

kristineu

nenožēlo.. parunājies ar SSanduxu

Beidzot es ar avangardā

Es ar Jums pievienotos kādā pastaigā - bet baidos, ka jūs sapūstos un ar man klāt nenāktu - man veci rati un tagad vēl arī ar sāli nedaudz pareaģējuši (es gan tīru, bet nu jau 3 ziema iet...), bet A guļ labi iekšā. Ja mani klāt nāksiet, kadreiz pievienošos, un maniem ratiem - slikti ceļi ir normāla stihija

pax vobiscum!

Eliine
parunājies ar SSanduxu
tas bija forši, vismaz kaut, kas labs

Forsitija
tu ar kaut ko sadomājusies ne nenāktu klāt...vai ne ko

Forsitija
bet baidos, ka jūs sapūstos un ar man klāt nenāktu

Melnais humoriņš, ne

kristineu
cp

SSandux, kur Tu paliki.. nepukojies

lote
Kā Jūs tās pastaigas organizējat? ar auto atbrauc un turpina ar ratiem? .. līdz Spicei man ir apmēram 15 min un līdz Ziepniekkalnam tad vēl klāt 10 min. nu es ar auto vēl nekur neesmu braukusi.. es dzīvoju pie Turības, roksana Mārupē.. bet mēs staigājam pa 3 h, izstaigājam visu Mārupi, Bieriņus.. esam bijušas arī līdz Spicei.. kur Tu dzīvo? varam kaut klur pusceļā tikties

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114975