@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.47

Goldija

Slēdza Vinja.

Eliine
bet baidos, ka jūs sapūstos un ar man klāt nenāktu
kas jūs lai saprot , mana dzīves filozofija ir tāda - bērnam silti, paēdis, pampis nomainīts - bet rati - ka tik ripo , varbūt kādu tas aizskar un negribēsiet man blakus nostāties- un ko nu es - viena ar A cilpošu nopakaļ bariņam sieviešu ar ratiņiem

pax vobiscum!

Forsitija
nomierinies

Goldija

kristineu
ar mani tak ar jūs parunājāties...es gan no sākuma domāju, ka jūs tā sadalījāties šaurā ceļa dēļ, bet laikam kau t ko neapratu, mēģināju paiet vienā baruiņā, tad otrā un nemanīju, kad jau sadalījāmies pavisam...

bet nu, jūtos mazliet muļķīgi, labi,ka laiks bija labs... un ka tā īsti nesapratu kas notika..

mēģiniet salīgt abas divas

Eliine
ssandux laikam mašīnu meklē

Eliine
nē, nē Ssandux aizbrauca jaunu auto lūkot

Goldija

kristineu
bet nu tiešām- nesaprotu, kāpēc jūs mani gaidījāt, varējāt trek staigāt- tāpēc jau zavnīju un teicu, ka būšu vēlāk

Forsitija

Goldija
ir jau labi tev jau nu vismazāk būtu jājūtas muļķīgi tev vēstulīte dr.lv

Goldija
nē, nē runa ne par tevi, tevi mēs gaidījām apzināti, jo zinājām kad būsi vēlāk

o, nu cerams, ka dabus smuku auto, ku M bus erti ielikt un iznemt

paiet vienā baruiņā, tad otrā un nemanīju, kad jau sadalījāmies pavisam... fujj.. toch jums tur 2 barini sanaca

Es ir atpakaļ no "333" trases, bijām uz Folkreisu. Brīvdienas vīrietim veltītas toties peka izrāda savu attieksmi auklēm.

Njā skumīgi ka šītā, es jau asaru nobridināju, ka netiku pastaigā, bet nekas liekas ka labāk, jo šitāda frontēs dalīšanās nu nezinu, nav mums tak 3, ne 4 gadi, ka tu esi man draugs, un te pēkšņi vairs nē.

Es arī laika par to, ka jātusē pa kluso savādāk var sanākt atkal kāds konflikts, ne par ko.

Eliine
braucot skatīties lielu auto, lai visiem pietiek vietas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114975