@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.47

Goldija

Slēdza Vinja.

Izabela
Tev ļoti skaista kūka - vienkārši, bet eleganti

bece
vai esi dr.lv? uzraksti man, sarunāsim tad precīzāk. šodien tad nē, jo es jau taisos ārā

lote
ok

littlefrog

manējai ar tādas zečītes kā Sofijai.. ..un vēl kaut kad skatījos, tad ievēroju, ka tāds pats bodītis (ar muminu) kā Džoannai.

lote
drīz jau nokusīs un tad nebūs vairs problēmu pastaigāties arī gar jūru, vai vienkārši pa ieliņām, Dzintara Mežaparku.

Ieliku 2 bildes ar meitiņām peciņām un brālīti-pastarīti , brālis būs meiteņu uzmanības izlutināts , abas māsa nezin kā šo nu apčubināt, domās, ka tas normāli, ka sievietes apkārt vien lido...

pax vobiscum!

Forsitija
TIEKU

littlefrog
man der.. ..s
tad dr. būs ziņa

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

Izabela
Paldies, dikti mīļas

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

Sveikas, māmiņas!

Tā kā arī man aug priekšlaicīgi dzimis "novembrēns" (piedzima 37.nedēļā 20.oktobrī), tad dažreiz palasos arī jūsu lapiņu pļāpāju pie oktobrītēm Un tā kā beidzot ir atnācis pavasaris un var sākt aktīvi pastaigāties, tad varbūt starp jums ir mammas, kas dzīvo Imantas/Zolitūdes/Babītes rajonā un ar ko varētu kādu reizīti iziet pastaigā? Mēs dzīvojam tur, kur agrāk bij 4.autobusa galapunkts (braucot uz Piņķiem)

littlefrog
manējai ar tādas zečītes kā Sofijai.. ..un vēl kaut kad skatījos, tad ievēroju, ka tāds pats bodītis (ar muminu) kā Džoannai.
Re, kā mums visām patīk vienas un tās pašas lietas

Izabela

ļļļloti smukiņas Paldies!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114975