@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.47

Goldija

Slēdza Vinja.

Bijām uz gūžiņu USG, viss ir ideāli

Jēziņ cik ārā silts, pat nezinu kā pašai'ģērbties un kur nu vēl mazo saģērbt.

Šodien iebāzu degunu vienās humpalās, kas tur kleitiņu mmmm............ vienu superīgu kombi redzēju, bet tikai zilu un tik pat siltu kā tagad jau ir, eh Tur pat bija kombīši uz 45 cm, tādu kā mums kādreiz vajadzēja bet nu daudz nebija laika palūrēt kas tur vēl labs, mazai apnika un sāka trobelēt pa veikalu.

Picolo

pekausis13
Bijām uz gūžiņu USG, viss ir ideāli

mēs ar atpakaļ no ķirurga.. tan nu atskaitos.. puikam nozīmēts uz ortopēdiskajiem apaviem, paskatijās arī mazo peku pie reizes.. Mazajai jau sen ka vajadzēja pie ķirurga iet- tad nu tagad centisimies labot kas labojams- vairāk vingrināt kājiņas( parādija kā to pareizi darīt) un iedeva nozīmējumu uz VG rentgenu.. tad jau nu arī mēs visu nedēlu pie ārsiem dzīvosimies..

pie centrāltirgus "Humana "veikalā bija kolosāli lāči silti un arī mazajiem mazas dzīnsu biksītes cenaas no 0.90-1.50

littlefrog

Manējā šodien dabūja savu pirmo pasi..

keery skatījos, esi salikusi bildes no baseina, kur ar riņķi peldās. ko labu un interesantu mazajam var likt riņķī sadarīt. es biju paņēmusi swimtraineri, bet neko vairāk par peldināšanu pa baseinu nevarēju izdomāt. nu mazā jau pilnībā apmierināta, bet man jau šķiet, ka kaut kas tomēr ir ar to riņki jādara..

gunnta
esmu no taa rajona!

littlefrog
Kur taisīji bildes mazajai? Mums arī vajag pasi uztaisīt Tad jau mazo ar pirmo ( pieaugušo) dokumentu

Labi ģērbju mazo, vedīšu uz LU lai sāk jau studēt pati laidīšu uz autoskolu

littlefrog

pekausis13 Kur taisīji bildes mazajai?
Paldies! Kodak salonā, kas ir pie Minskas - blussiņa ierādīja.. ..tā kā man nebija ar ko salīdzināt, šķiet, ka normāli. viņiem gan nav nekas speciāls priekš bērnu noģērbšanas, bet tad man laipni piedāvāja ofisa galdu. un safočēja vairākas reizes, lai ir ko izvēlēties.

Lotīte - kā tamborēji bumbiņu?

lote
Nošpikoju Māmiņu kluba lapiņā . Paskaties tur pie rokdarbiem.

Aizsūtiet pasaulē gaišu domu un nedomājiet tās ceļu!Tā aizies,apies pasaulei apkārt un atgriezīsies pie Jums.

lote
Tev CP

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114975