@@@ NOVEMBRĪTES 2010 @@@ Nr.47

Goldija

Slēdza Vinja.

Mees ir atpakalj no pastaigas... taa novazaajos, ka kaajas kriit nost.. nupat zlhotline izreekjinaaju, ka nostaigaati 11km... dibenam tas nepatiik

Bijām uz gūžiņu usg ķengaragā - viss super uhh, es jau biju satraukusies.. vieglu masāžu gan gūžiņām vajadzētu

Pēc tam izstaigājos pa Ziepīti, sapirkos tirdziņā visādus labumus.. un secināju, ka es viena vairs neprotu staigāt - tiiiik garlaicīgi

SSANDUX
apsteigsi ar svara zaudēšanu

lote
es jau censhos!

littlefrog
Tad tomēr vajag bildes pašiem taisīt, kad formē mazajam pasi???

pekausis13
par mūsu mazuļu superīgajām gūžiņām

Jēziņ cik ārā silts, pat nezinu kā pašai'ģērbties un kur nu vēl mazo saģērbt mašīnā, kombī un tikai 1 plānajā cepurītē bija riktīgi sakarsis kaut gan vispār nekurināju. Tagad domāju, braucot uz laukiem, laikam jāliek tikai istabas drēbēs + sedziņu.. ar kombi tiešām par karstu.

Pēc 3 h pastaigas - istabas drēbes + 2 cepurītes + kombis + aita apakšā un virsū sedziņa arī baigi silts bija.. tā ka, tām kurām aita arī augšā, skatieties uzmanīgi.. ka nepārkarst.

littlefrog

Elīza7 Tad tomēr vajag bildes pašiem taisīt, kad formē mazajam pasi???
jā.. viņi pat bija izlikuši atsauci uz MK noteikumiem (es gan pati nepārbaudīju).

manējais guļ ratos mājas rāpulī un kreklā + parastais kombis , nogulēja šodien ārā ratos 4,5 h - laikam gulētu vēl - es pamazām modināju , pamodās viegli iesvīdis

pax vobiscum!

mums ratos aita apakshaa...siikais bija bodikaa, jacinjaa, biksees, kaajaas zekjiites, plaanaa cepuriite un kombii iekshaa... nebija sasviidis!

Sveikas, meitenes!

Zinu, izskatās, ka esmu pazudusi, bet tā nemaz nav - vienkārši man pag. nav pieejams dators Un nez, kad atkal pilnvērtigi pie tā tikšu! Pat nevarēju iedomāties, ka TIK ĻOTI pitrēks Jūs un cāļa pļāpāšanas Ļoti ļoti bez Jums skumstu!!!

Iļja aug. Pagaidām netieku pie sveršanas, jo poliklīnikā vēl joprojām karantīna, tad arī pie pediatrs netiekam, līdz ar to arī visas potes pagaidām izlaistas. Un vēl, mazais noķēra iesnas, tagad ārstējam. Staigājam uz masāžām, uzvedās labi

Bučas daudz daudz daudz

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18114975