♫JANVĀRmazuļu 2010 Gada atzīmēšanas LielTusiņš pēc nedēļas!♫

SarkanaMagone

Slēdza SarkanaMagone: "ciet!".

Sanākam, sanākam, 2010. gada janvār-bērneļu mammas! Ja gribi pievienoties arī Tu, laipni gaidīta!

Mūsu mājas lapiņa!!! un e-pasts, kura paroli vari dabūt, nosūtot savu bildi uz janvarites_2010@inbox.lv un pretī saņemot paroli . Smaidiņus var dabūt šeit

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

DecJanvārīši & Janvārīši & FebJanvārīši atzīmēs savu jubileju, tāpēc, ja neesi pieteikusies,PIESAKIES!

Pieteikušās: WRC, RedRed, Punktiņš, meibela, Sirrsna, Krāsiņa, Skada, maret, zhux, MarijaM, Inguci, lgp, Rafaelia, fortūna, zakeec, timtirim, elinas11, Eberhardine, Zelta zivtiņa, Rīta Vējš, broša, bumsa, Siimy, winesiitew, Melnīte ( vēl domā ) un marta35 ( domā )!!! Tātad 24 + 2 vēl domā!

Vieta: Gustiņš

Laiks: plkst. 12:00 līdz 15:00

Datums: 20. marts, svētdiena

FOTOGRĀFS no mūsu maret puses jau SARUNĀTS. Viņam mūsu datums norezervēts!

Jubilejas kūku sarūpēs mūsu Skada!

Tātad LielTusiņa KRĀJKASĪTES BŪS: Krāsiņa par telpām, Skada par kūku un maret par fotogrāfu!!!

PALDIES, jaukās meitenes par uzņēmību un Jūsu darbiņu!

Par citiem gardumiem un našķiem klačiņa drīz BŪS!

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

Veco pļāpu IZLASĪT VAR ŠEIT!

timtirim

RedRed
nu nav jau vienmēr jāmāna, bet vrb. jāpadara tas process interesantāks. mēs piem. pēc dibena nomazgāšnaas pie spoguļa pamēdamies ar mantām jau nemaz tā nevar vienmēr pievilināt, viņi ir gudrāki nekā mums liekas.

prasīt lietu kārtību varēsi no kādiem 3g, bet vairāk jau no 5g

padalies, kas ir tas, kas pie mums nav nopērkams! es ārzemju veikalos varētu pavadīt dienām ilgi, pētot visus produktus

man piem. stāv skapī cukurbiešu sīrups un kokosriekstu piens, neesmu atradusi pielietojumu, bet kautkādās receptes bija, tapēc nopirku

timtirim
varu veco vērt ciet?!?

timtirim
bet es šeit ierakstījos!

timtirim

SarkanaMagone
droši

Labi mans brokastis pagatavoja,,,eju lejā ņammāt!

Krāsiņa
Vai Tev tagad dilema?!? Uz kuru dosies?!?

RedRed

timtirim
padalies, kas ir tas, kas pie mums nav nopērkams! es ārzemju veikalos varētu pavadīt dienām ilgi, pētot visus produktus +1 Es meklēšu self-raising flour un miltus pastas taisīšanai. Roibuss tējas. Ar kokosriekstu pienu kaut ko esmu taisījusi, bet īsti negaršoju. Kaut gan liekas, ka tur ingvers bija pie vainas. Ingvers ir viena no tām garšvielām, kas man riebjas.

timtirim

RedRed
kas ir self-raising flour?

un kas tai Roiboss tējai tāds īpašs? nav pie mums nopērkama?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115047