♫JANVĀRmazuļu 2010 Gada atzīmēšanas LielTusiņš pēc nedēļas!♫

SarkanaMagone

Slēdza SarkanaMagone: "ciet!".

RedRed
man arī pirmais, bet es vispār par to nesatraucos, ka neklausa uz vārad un nedara kā saku es drīzāk jokojos viņam līdzi un vispār man šķiet,ka es šobrīd neaudzinu viņu, jo maziņš aju vēl, protams audzinu tajā ziņā, ko nedrīkst, bet nejau tajā ziņā, ka neklausa ko saku darīt man šķiet Tu par agru gribi lai viņš klausa

labriit!!!

Sveicieni dapu jubilejaa!!!

RedRed

timtirim
nu ārzemju receptēs regulāri tas self-raising flour. Tipa laikam tur klāt cepamais pulveris. Gan jau, ka var atrast receptes, kā uztaisīt tādu, bet vienu paku gribu nopirkt. Roibuss tējas gan jau kaut kur var nopirkt, bet, piemēram, lielajā Spices Rimi nav. Man ļoti garšo un vīram jo īpaši. Saldenas, nevajag cukuru un nav kofeīns klāt.

Es te palasiiju ierieksheejo teemu,par tiem maisiijumiem,man Keitija ir pudelju beerns,eed pudeliiti no nepilniem 2 meeneshiem un tagad mees maisiijumu eedam tikai uz nakti,bet skatos ka juusu engeliishi eed kaartiigaak,jo mees uz nakti maksimums 180gr izeed un tagad peedeejaas naktis spljauj pudeli araa

es taa palasiijos mums taas eeshanas taadas saliidzinaajumaa mazas jo eedam tikai 4 reizes un piena maisiijums ir tikai uz nakti

Meitenes, a tagad nebūs par vēlu potēt R pret ērču encefalītu?

Čau, pļāptašas

Melnīte
ņammīgi cepumi izskatās

Jā, tie bija tie šokolādes cepumi, kuriem bija šitā jāizskatās:

http://www.cetrassezonas.lv/lv/receptes/berniem/recipe.php?id=30256

es jau salīmēju RIMI uzlīmītes Tev

Mmm, forši, paldies

timtirim

Melnīte
nē, mums māsiņa teica ka var arī vasarā potēt tad tur kautkā tuvāk tās potes vai kā

RedRed
a kā tu domā par pienu/maisijumu brauciena laika? mēs parasti esam ņēmuši termosu, bet tad ik pa laikam sanāk piestāt kādā benzīntankā pēc karsta ūdens. tad iedomājos, ka varbūt ērtāk pūdu tas auto pudeļsildītājs jo eu ir nopērkami pieni tādās mazās 200ml tetrapakās. atkristu termosi, maisijumu kaste un bēršanas

Skada

nezinu, mosh ir saistiits, veel tagad visas iekšas taadas juutiigas, bet man jau kas liidziigs ir bijis un diognoze iedzimta pataloģija - kuņģa sula kaut kur tek garaam un visu iekshaa dedzina. Bet nu soreiz bija trakaak, un dakteri domaa, ka ar resno zarnu saistiits, jo tur spiežot saapeeja, tad nu bus jaaiet uz parbaudeem, bet vismaz bija usg, rentgens, ginekologs...pa pilnai programmai un ginekologs man lika aiziet paarbaudiities uz dzemdes kakla veezi, kaut kas viņai aizdomiigs likaas, bet tas var arii peec dzemdiibaam buut, kaut gan tad taisiiju uz to analiizes un viss čiki bija. Vopšem jautri.

oij, nabadzīte...Turies! izklausās traki

timtirim

RedRed
laikam būs jāiepērk, jo burciņas ar var sildīt

sirrsna

klau, par to sīceni tusiņā - varbūt labāk nākamajā dienā pārskaitīt uz kontu katrai? Citādi tiešām stunda paies, kamēr visas sagrabinās sīceni un atdos atlikumus...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115047