♫JANVĀRmazuļu 2010 Gada atzīmēšanas LielTusiņš pēc nedēļas!♫

SarkanaMagone

Slēdza SarkanaMagone: "ciet!".
RedRed

timtirim
taisi karameļu krēmu, kas tev liedz to prieku?

zakeec

marta35
pudeli/snīpiškrūzi neņem? Piedāvā ūdeni... es sākuma I nakti arī devu maisījumu, tad pargāju uz ūdeniun tad jau pats atteicas.. Šobrīd guļ ļoti dažādi, irnaktis kadnoguļvisu nakti savā gultā,citreiz 6prasās pie mums, citreiz 00.. pagaidām ņemam blakus, netraucē... un mans uzskats, kad pats būs gatavs tad arī aizes no mūsu gultas uz neatgriešanos,kad tad vel ja ne tagad viņš man vai vīram čučēspiespiedies cieši klāt! Baudu kamēr varu

timtirim
Mammai līdzigas atmiņas! Vectēvam bija motorlaiva,tad vasrās daudz braukājuši pa Daugavu!

RedRed
Mākslīgi/nemākslīgi,bet mana vecmāmiņa aizgāja uz šūšanas skolu, izmācijas,pēc skolas stradat uz fabriku "Latvija"! Kur norikoja tur arī strādāja A tagad tehnikums pat prakses vietas nespēj nodrošināt, kur nu vēl pēc tam darba vietas Un negrib jau neviens ņemt praksē, vīrs arī tikai caur galiemun rekomendācijām tika strādāt!

timtirim

RedRed
es nezinu kā tādu dabūt

oo, zin kas vel jānopērk! tas eļļas smidzināmais flakons

tie kanēļa rullīši ... mmmmmmmmmm gardi, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... gribu kanēļmaizītes...

marta35
Zini, Tava ieteiktā I.S. apstiprināja draudzību vakar!

SarkanaMagone
es svēros naktskreklā, kā pamodos vakar arī saēdos, bet nu domāju, ka pa nakti tāpat kaut kas pārstrādājās

RedRed

timtirim
eļļas smidzināmais laba manta. man vēl nav. jāpieraksta.

man no tagadējiem virtuves pričendāļiem ļoti noder teflona plāksnīte, ko pannā ieklāt un tad var bez eļļas vispār sildīt vai cept paiku. un vēl ideālas ir silikona slotiņas un lāpstiņas.

man liekas, ka tu neesi tam gatava, tad vrb. nemaz nesāc
timtirim
varbūt ar

zakeec

pudeli neņem,vienalga kas tajā iekšā

SarkanaMagone
Super! Sarunājiet tikties,viņa arī skaipā strādā.

timtirim

RedRed
ir tāds kur ielej eļļu, bet ir vel tāds flakons(neuzpildāms), šite ar viņu ietauko formu http://www.youtube.com/watch?v=sKX9ye9wVcg

RedRed

zakeec
no vienas puses piekrītu, ka tas labi, bet tai pat laikā, tad visi tika pie darba - gan sliņķi, gan tie, kas slikti strādāja (halturēja) un visiem maksāja vienādi. Tagad tomēr konkurence, kas paaugstina darba kvalitāti (nu vismaz daudzās vietās). Bet kā jau te meitenes raksta - plusi un mīnusi bija gan tajos, gan šajos laikos.

mana bērnība bija PSRS, tad es teiktu, ka saulains laiks zoo, jūrmala, kafejnīcas, saldējuma kiosks, ēdnīcas, kompoti, lunaparks...
bet man no tā visa nebija nekas... mamma strādāja,patēvs arī strādāja,mūs sīkās auklēja vecākā māsa, mēs tikai pa bērnu laukumiņu varējām tusēties... Bet nu viens labums tajos 80 beigu gados bija,kad mēs no īrētā 2istabu dzīvoklīša sainnieka mājas varējām aziiet, jo mamma darba vieta iedeva toreiz to 4.istabu dzīvokli (ar kuru šobrīd mammai problēmas pa atplestiem abiem galiem)... Bija siltais ūdens, vanna, ūdens tualete, kas iepriekš bija tikai malkas apkure un sausā tualete, kas atradās ārpus mājas...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115047