Oktobris 2010 bauda nedēļas nogali un tur īkšķus par engaa

Artemiida

Slēdza Artemiida: "jauna bilde made by Zuse".

Kāds šodien ārā pavasaris! Mēs arī godam viesošanos Talsos izturējām - gan garo ceļu, gan visādass neredzētas radu sejas.

engaa
Par nokavēto piecmēnešnieku

šodien fantastisks laiks - 2.5 stundas notusējām gar Daugavu. varbūt beidzot pavasaris iestāsies?

Eh, jūs visas tā kardiniet .. šodien fantastisks laiks

engaa
- vēl būs daudz fantastiskas dienas

Krabiic
droši vien, kad tiksim ārā, sāksies lietains laiks

intux
Dzinča

engaa

Cooper

Consultor homini tempus utilissimus

Šodien patiešām bija fantastisks laiks. Un... mans puikiņš apbrīnojami ilgi nogulēja, pie tam ratos. Vienmēr ratos viņš bija piedabūjams gulēt kādu pusstundiņu. Šoreiz kā aiz,iga plkst. 10.30, tā pamodās plkst. 14.30. Sanāca izlaist vienu ēdienreizi. Un, kad čomiņš ratos pamodās, nevis sāka bļaut, bet klusiņām platām ačelēm skatījās apkārt.

hei, labrīt!!!

vakar tiešām bij superlaiks.uztaisījām ceļojumu ar vilcienu...eksotiski, jo gadiem nebiju vilcienā braukusi un mans divgadnieks vislaik viuciens, viuciens...tad nu sēdāmies iekš un laidām uz Jūrmalu. mazais slingā, vilcienā baroju...tiiiik kruti.sapratu, ka šitādi izbraucieni jātaisa biežāk.un vispār jāsaņemas ceļošanai ar bērniem.

un es beidzot pēc 1,5 nedēļas varu uzelpot, lielā dārziņā, mazais kā vnm mierīgs, laicīš solās būt labs.Vienvārdsakot, izbaudiet dienu!!!!

cik nopratu pavirši izlasot, lielākā daļa jau dod piebarojumu, ja???es slinkoju, bet laikam šonedēļ jāsāk.

Labrīt

Manējais čalis nogulēja visu nakti, cik es laimīga! bet slimnīcā laikam būšu saslimusi arī es pati, šodien klepiņš nelāgs! Un tā kā mazais vīrelis apguvis velšanos (vismaz uz sāniem regulāri), tad tagad guļ uz sāniņa visu nakti, cieši pieglaudies man klāt!

sans
izklausās super, malači! Mēs ar vilcienu izbraukājušies beidzamo reizi, viņš vilcienā uztaisīja baigo tusiņu ar apkārtējiem

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115057