Oktobris 2010 bauda nedēļas nogali un tur īkšķus par engaa

Artemiida

Slēdza Artemiida: "jauna bilde made by Zuse".
monaa

Labrīt!

Vakar tiešām bija labs, laiks! Mums bija pirmais lielais ceļojums uz Rīgu, pie manas māsas, turp ceļu izturēja godam, klusi spēlējās ar grabuli, apakļ ceļš gan bija pagrūtāks, pamodās pusstundu pirms mājām un vairs nebija nekādīgi nomierināms, dabūju ņemt rokās un turēt klepī, kamēr tikām mājās

Patiesību saka tikai tie,kuri nebaidās par sekām!

puikiņš

Labrīt

Consultor homini tempus utilissimus

Labriit!

Es biju aizbraukusi uz kimko veikalu. tieshaam leeti - diezgan sapirkos, iipashi mazajai meitai un arii ziidainiitim bodii. Paldies, kas ieteica

Labs rīts arī no mums! Jā, man ar patika vakardienas pavasara sajūtas gaisā! sēdējām ar vīru uz terases, dzērām kafiju un es jau sāku vizualizēt savas šīsvasaras puķu dobes

engaa
tagad guļ uz sāniņa visu nakti, cieši pieglaudies man klāt!
jums jāguļ vienā gultā vai tas tāpēc, lai mazulīti slimnīcā vairāk pamīļotu?

engaa
cieši pieglaudies man klāt!

Dikti mīļi

gunnta
sēdējām ar vīru uz terases,

Tas mans sapnis - sava terase, bet vēl braši līdz tai ir jāsoļo.

gunnta
Nē, viņam ir gultiņa, bet tajos brīžos, kad otrs mazulis ceļās, manējais arī saknosās un man vieglāk, ka man ir blakus un nav jāceļās, lai knupi ieliktu vai rociņu pieturētu! Un slimnīcā taču ir jāpažēlo!

engaa
Un slimnīcā taču ir jāpažēlo!
Mājās pēc tam vairs nesapratīs,kapc nežēlo

Consultor homini tempus utilissimus

Čau, labrītiņ!

Piedodiet, neesmu ilgi lasījusi - kas engaa vainas? Kāpēc īkšķi jātur?

Mēs pašlaik mājās no slimnīcas, sabijām pāris dienas uz pārbaudēm, tagad gaidām operāciju sirsniņai...

A woman who doesn't wear perfume has no future...  Coco Chanel

Mazais pumpuriņš

Artemiida
gan nebūs tik traki pa dienu viņš guļ savā gultiņā, kad nav iesiets īsā vadā, kas neiet līdz gultiņai

bpukite
mums pasmags bronhīts

kas tavam vainas sirsniņai???

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115057