Oktobris 2010 bauda nedēļas nogali un tur īkšķus par engaa

Artemiida

Slēdza Artemiida: "jauna bilde made by Zuse".

engaa
lai tiekat ātri uz pekām!

Manam puikam galvenajai artērijai priekšā tāda kā plēvīte, īsti neizlīdzinās asinsspiediens, jo asinis īsti netiek uz ķermeņa apakšdaļu, līdz ar to var neattīstīties kājiņas. Jāoperē - jānoņem nost tā plēvīte, tad būšot ok.

A woman who doesn't wear perfume has no future...  Coco Chanel

Mazais pumpuriņš

bpukite turaties!

bpukite
visi par jums! Tev izturību un mazulim veiksmīgu un vieglu operāciju!

engaa
Jokene
Paldies!

A woman who doesn't wear perfume has no future...  Coco Chanel

Mazais pumpuriņš

intux

Sveikas!

Man viens jautājums - it sevišķi tām, kuras mazajiem dod mazajiem burkānu sulu - Vai no burkānu sulas varbūt šķidrs vēders?

lilo

Brīvdienās galīgi nebija ne laika, ne vēlēšanās sēdēt netā Izmantoju to, ka vīrs ir mājās un sestdien aizlaidos uz Alfu , vajadzēja vienu dāvanu karti izpirkt. Nopirku pavasarim mētelīti. Un starp citu, ja nu kādai pēkšņi kļūst aktuāli, Zara atkal ir parādījušies grūtnieču džinsi

Vakar kā jau vairākums šeit, arī mēs baudījām pavasara saulīti. Novazājāmies pa āru, iegājām vēl ciemos pie vīramātes. Vīrs visu dienu bija atbildīgais par ēdināšanu, tāpēc mums bija kārtīgas brokastis un pusdienas arī neatpalika. Kā arī trauki nomazgāti

Vienīgi ar pavasarīgā laika iestāšanos, sākas nākamā ģērbšanās problēma. Pierasts sīci tuntulēt, bet vakar pastaigas laikā viņš jau paspēja iesvīst, lai gan vilkām plānāku cepurīti un sedziņa nebija virsū uzsegta.

lilo

bpukite
Kad jums tā operācija paredzēta, vēl ilgi jāgaida? Un kā ar to neelpošanas problēmu? Arī pie vainas artērija. Jebkurā gadījumā, ceru, ka operācija atrisinās visas problēmas un jūsu kreņķiem būs gals

mazaraganina

bpukite
būs viss labi

gunnta

es jau sāku vizualizēt savas šīsvasaras puķu dobes

Es arī savas šodien apstaigāju un... kur sniega vairs nav virsū, tur tādi kurmju rakumi Es jau pagājušā vasarā cīnījos ar trīs lopiņiem puķu dobē un pazaudēju vairākas šķirnes saulrietīšus, kas man pašai ļoti patīk. Daļu kurmis noraka. Vēl daļu viena nejauka kaķene noraka, bet pārējos mans rotveilerkucēns izrāva un sagrauza

bpukite

Izturību! Lai visas problēmas ātri atrisinās!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115057