LIEPĀJĀ dīgst, asno un plaukst

Sisse77

Slēdza Sisse77.

Ja jūs stāvat taisni, kāda jums bēda par to, ka ēna ir greiza. (Ķīniešu sakāmvārds)

Oi, kā man 5dien gāja! Tāds pacēlums pēc tā pasākuma bija! Jau tā kājas drebēja (labi, ka vēl nelika iet priekšā ar lasījumu, kā to darīja dzejas autori), bet pēc oficiālās daļas nāk klāt bijušie pasniedzēji - sveic, apber ar komplimentiem utt. Lamčiks (pasniedzējs Lāms) pat puķi pasniedza (vienīgajai no autoriem! citi ziedi no viņa tika krājuma veidotājām, idejas autorēm utt., cik redzēju) un teica, ka jāraksta vēl. Kad pateicu, ka rakstu, ieteica padomāt par sava krājuma izdošanu - tas Liepājā neesot nekas nereāls.

Grāmatiņa smuka, foto gan pašvaki (tb, ļoti sliktas kvalitātes, bet varbūt tā domāts, lai bik pēc mākslas foto izskatās). Saturs... hm, negribas celt degunu mākoņos, bet bez manējā tikai vēl 2 prozas gabali un kādi 2-3 dzejoļi man šķita baudāmi (saprotami). Bet nu, vienalga, prieks. Moš toč jāsāk interesēties, kas jādara, lai tiktu pie savas grāmatas.

Ja jūs stāvat taisni, kāda jums bēda par to, ka ēna ir greiza. (Ķīniešu sakāmvārds)

Un vēl - šorīt beidzot dobē ieraudzīju sniegulkstenīšu asniņus.

Un vēl... un vēl... mēneša beigās, ja nekas nenojuks, došos pelnītā atpūtas mirklī. Milzu paldies (publiskais) par to Dašukam!

Tā ka turiet īkšķus!

tb, sniegpulkstenīšu
Jā, krājumiņā ar' šie man kā korektorei "iešķiebuši" - vārdu ģenitīvā bez a uzrakstījuši.

Labi, ies ka mājās. Moš vēlāk ienāks.

cava,

es vakar nopirku to dzelzi ampulās un sajuacu ar kļavu sulu un ka izdzeru ta pec minutes man viss automātiski iznāca pa muti lauka tagat nezinu , bail dzert, bet laikam jau ka ta kļavu sula nedereja ar ko dzeru kopa ? jameigina ar parastu udeni ??

starp citu vakar labi atpūtāmies, bijam iegādājušies atlaižu kluba ciemošanos viesu mājā Kalnmuiža , nu super bija , pa smuko viss ! Forsi ka šitā pa letakam naudinam var atpusties un izbaudit !

sigro
Es dzēru ar apelsīnu sulu - bi ok.

Sisse77
brauks,kad es varēšu ,man arīpatīk pirtī iet

Labākais veids, lai gūtu panākumus, ir klausīt padomiem, kurus pats dod citiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115082