✿✿✿CHERRY LADYS atplaukst un rotājas! /Nr.51✿✿✿

..ko nu vairs..

Slēdza ..ko nu vairs..: ".".

par skrejienu es labprat,tk bail,ka atkal sapes locitavas-mokos pec dzemdibam ar saposiem celiem un gurniemeju dazkart ,ka tada omite kunkstedamabet ta toc vilina paskraidit

deleyla
Tu kadam ārstam esi parādījusi? Locītavu sāpes ir ļoti jauzmana - silti iesaku nevilkt garumā.

AMA
jaiet ir pie doka,man ari muguru vajag savest kartiba,ta skolioze,bet locitavas-celi man sap kops tina vecuma!tas ka gurni-man sap pec dzemdibamjo skiet tie daudzie kg ar meitu+dzemdibas kka visu notraumeja

Izstāstiet man, blondīnei, kas ir TAA?

Tātad pašreiz minimaratonā gatavas piedalīties: Krokuss, AMA, Tigress, renciitis. Vēl kāda gribētāja?

Krokuss
es

BET drosa es 100% nesmu redzes ko manas locitava steiks tuvako dienu laika

deleyla
Bet jāsamaksā, lai registrētos būs tuvāko dienu laikā

Tigresss
paradums laizīt grīdu
sasmejos jo to vizualizeju

Es apsveru variantu ar sporta ratiem, varbūt nosēdētu kādu stundiņu
SODIEN IELKU SAKUMA PRIEKI,nosnaca 2,5h ara toties tad taaadu blavienu parava ,jo mani neredz,pat zel,ka kulbu azivedam mierigi vel varetu kkadus 3.men lietot

Krokuss
Bet jāsamaksā, lai registrētos būs tuvāko dienu laikā
2.dienas varu apdomat?

deleyla
Nu otrdien ir pēdējā diena pa lēto pieregistrēties. Principā līdz otrdienas pusdienslaikam vajadzētu izdomāt.

deleyla
par tām locītavu sāpēm... saprotu tevi! man tagad, pēc otrajām dzemdībām arī vienā pusē (labajā) sāp gūžas locītava tā it kā nekas, bet tiklīdz garāka staigāšana (kā, piemēram, šodien), tad mājās jau velkos klibodama un uz ratiem balstoties - kā tāds omiņš. Pāris dienas atpakaļ arī pēc garākas staigāšanas pa dienu, visu vakaru sāpēja, pat gulēt ejot - tā, ka gandrīz vai jākauc pie katras kustības. Un tā sāpe tāda ellīga - tā kā pa visu kāju uz leju "starojas". Šodien ar vīru tieši runājām, ka laikam būs pie kāda doka jāvēršas, jo diez kas nav. Vispār jau sākās grūtniecības laikā, bet tad norakstīju uz "saites stiepjas utt.", a tagad nav, uz ko norakstīt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115101