✿✿✿CHERRY LADYS atplaukst un rotājas! /Nr.51✿✿✿

..ko nu vairs..

Slēdza ..ko nu vairs..: ".".

Ittux
APRAKSTIJI MAAS SAJUTAS!MAN DRAUDZENEI LIDZIGI BIJA TIK VINA BIK VECAKA PAR MANI..ARI DOMAJU KA REDZ MOS PEC DZEMDIBAM LOCITAVAM TOMER SLODZE,AIZAJA PIE REIMATALOGA UN KO DOMA-OSTIOHONDROZE9ceru pareiiz uzrakstiju)tapec man doma ari iet parbaudities!kamer i polise jaaizmanto!

Krokuss
es jau rit padisu zinuok

deleyla
nu, jā... laikam jau tiešām labāk pārbaudīties....

Ittux
nu, jā... laikam jau tiešām labāk pārbaudīties....
jo draudzenei tik traki,ka arsts iesaka vispar gulet tikai gulta un nekadas pastaigas,nekadu smagumu staipisana

Ittux
tā kā pa visu kāju uz leju "starojas".
Tad tā varbut nav gluži gūža, bet mugurkauls? Es tikai tā minu - arī ar to man ir pieredze un arī bija ta, a mugura pati nesāp - bet uz kāju "izstarojas"
Katrā ziņā - sāpes nav patīkamas un par veselību japarūpējas - mūsu mazajiem mēs esam veselas visvairak noderīgas. Ta kā - pie ārsta!!!

Mugurkaula problēmām varu ieteikt foršu dr. - manuālais terapeits, kas mani no gultas izcēla (diska trūce) tā vietā, kad cits doks sūtīja uz operaciju. Bet braucu gan pie viņa katru otro dienu, trīs nedēļas garumā, bet toties -iztiku bez griezumiem.

p.s. zūdu migā.

AMA
varētu būt, ka no muguras tas (nav jau man tā mugura arī nekāda "medusmaize", bet nu kaut kā jau iztieku)... moš kaut kas uz kādu nervu spiežas? katrā ziņā - variantu netrūkst. bet tā riktīgi asā sāpe tieši gūžas locītavā ir.

mūsu mazajiem mēs esam veselas visvairak noderīgas
+1

deleyla
draudzenei tik traki,ka arsts iesaka vispar gulet tikai gulta un nekadas pastaigas,nekadu smagumu staipisana
ui, cerams, ka mums nekas tamlīdzīgs nav un viss vienkāršāk risināms

Krokuss
Izstāstiet man, blondīnei, kas ir TAA?
Tas Tur Augšā Cāļa leksikons jau kur tos gadus.

Patazina

Par locītavu sāpēm.... kad dzīvoju LV jau no tīņa gadiem mocījos ar ceļu locītavu sāpēm, tad roku utt., kopš pārcēlos uz UK, šīs kaites ir ar roku atņemtas. Mans secinājums, ka laikam klimats vainīgs, jo tikko atkal ierodos LV, vecās kaites klāt. Vai arī pārtika, citu risinājumu grūti atrast.

You must speak up to be heard, but sometimes you have to shut up to be apprecited.

Montek

Īkšķotāji sarosās - ķiršbēbji jāatbalsta

...pati lielākā laime dzīvē ir pārliecība, ka tevi mīl..

deleyla
Par sāpošām locītavām... Man arī sāp jau kādas 3 nedēļas gūžas locītava un sāka arī ceļa locītava tai pašai kājai. 3dien iešu pie dr, prasīu nosūtījumu rentgenam. Visdrīzāk , ka muguras saknīte kaut kur iespiesta, ļoti ceru, ka nav locītavu problēmu. Ui.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115101