✿✿✿CHERRY LADYS atplaukst un rotājas! /Nr.51✿✿✿

..ko nu vairs..

Slēdza ..ko nu vairs..: ".".

incjux
Jā, es pat pirmo reizi mūža pie kāda ārsta raudāju, jo vnk tādas sāpes, man pat dzemdības tik ļoti nesāpēja kā šis sāpes..brrrr...

ilzhukinjs
Pai, pai, protams A ko tu nepieprasīji šprici?? Es nevienu mutei klāt nelaižu, kamēr nav iešpricētas zāles.

..ko nu vairs..
Nepaspēju, jo viņa teica, ka tik apskatīsies kāda reta ir un uzreiz sāka tīrīt.

sveikas!
Es tagad nezinu ko darīt - mazajai sodien temperatūra 37.4 - baidos vest uz nodarbību pie Klaudijas. Jūs vestu? Nekas cits neliecina, ka slikti justos, tik tada silta likās - tapēc pamērīju. Tik stulbi - pati visu sarunāju, a tagad nezinu vai pasai iet - bail gan mazās deļ, gan citus aplipināt. Varbūt tā ir zobu temperatūra - bet kas tad to var pateikt.

Patazina-

AMA- Tev CP.par iešanu- gruuti pateikt, es darītu pēc sajūtām, ja justu ka nevajag, neietu, berna veselība tak svarīgāka

Sincene

CP saņēmu. Redz, kautkā šis laiks laikam nav pateicīgs, lai kautko organizetos - staigā vēl tie vīrusi riņķī.
Visām interesentēm info par vietu nosūtīju, un braukt tur varat droši - jo nodarbiba notiks - jau teicu, ka tur bus vēl citas 2 meičas, bet mēs ar K tomēr savas un citu drošibas nolūkos nebrauksim.

ilzhukinjs
njāā..

AMA
Es šodien vēl neesmu pie stūres sēdētāja, lai gan redzu labāk nekā vakar. Tā ka mēs diemžēl šodien pasējam.

Hei, meičas! Es ko? Tiešām vienīgā Cherry ladys komandu minimaratonā pārstāvēšu?

Sveikas!

Visu dienu jubilāriem!!!

Esmu no rītiem baigais miega lācis, jo rītos mans pasācis celties agrāk (arī nogurums man pamatīgāks), man nepieņemami agri. Šodien pirms 6 sāka dūdot, ne ta īsti ēst, ne ko, pamperu nomainīju, cerēju - paēdīs un gulēs, haaaaaaa. Pie tam baigais mega kašķis šodien mazais - čīkst un īd prakstiski visu laiku, griezu nagus - vienai rokai viss ok, otrai sāka īdēt, un tad ka sāka brēkt bez asarām! Turpināja pie apģērbšanas procesa vēl skaļāk un tad uz rokām aijājot aizgāja gulēt 10! Vēl gaidām zobus apakšā. Ceru ka pēc miega būs ok noskaņojums.

Svars un garums ir viena lieta, otra gēni. Un ar tiem maniem bērniem galīgi nav paveicies. Bet nu jau vairs neko, kā nu ir tā ir. Kā tad šo saprast?! štrunts ar visiem gēniem, vēl ir audzināšana un arī tavi gēni tomēr Ja par večiem, lai nu kādi, bet bērni paliks ar mums ja arī veči dzīvē aizlaidīsies vai kā savādāk no viņiem atbrīvosimies. Man ar pārdomas par dzīvi, bet gluži par sačakarētu gan to nesauktu, vēl jau jaunas un visa dzīve priekšā!

E arī mani no rīta (un ne tikai no rīta) klapē bet neizskatās, ka piecelt grib (kā pamana ka acis vaļā, smaida), vienkārši interesanti kaut kur kāpt, kaut ko grauzt, kaut ko taustīt, rāpot, skatīties kā mamma cīnās. Kāpelē pa kastēm, vakar mantu kastē iesprūda no augšas mēģinot ielīst baigais izzināšanas periods, ja esmu uz grīdas, mēģina līst pāri. Baigais aktīvists (kas ir ļoti nogurdinoši) un raksturs - neatlaidīgs. Aizlīda kur nedrīkst, saku, ka nedrīkst, šis tik iesmaida un lien tālāk Aiznesu tālāk, ar īdēšanu un kaut ko līdzīgu dusmīgai valodiņai purpina un lien atpakaļ, kur bija.

Par ratiem bija runa - sporta daļā parasti atplīst un guļ. Viņu joprojām ļoti nomierina šūpošana un rati visu laiku viegli šūpojas (mīkstākais amortizācijas līmenis). Pakašķējas pirms iešanas ārā cik nu kuru reizi pamatīgi, jo ķeru viņa miegu, lai nav brēka ārā, bet čuč.

briljantins
neizskatās, ka piecelt grib (kā pamana ka acis vaļā, smaida), vienkārši interesanti kaut kur kāpt, kaut ko grauzt, kaut ko taustīt, rāpot, skatīties kā mamma cīnās. +1

baigais izzināšanas periods, ja esmu uz grīdas, mēģina līst pārimums tāpat.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115101