✿✿✿CHERRY LADYS atplaukst un rotājas! /Nr.51✿✿✿

..ko nu vairs..

Slēdza ..ko nu vairs..: ".".

ieliku sava jaunā imidža bildi..

Krokuss
vai`ta Tigresss un AMA negatavojās Tev pievienoties skrējienā, ja mana atmiņa neviļ Dāmas, skrējējas uz priekšu

renciitis

Krokuss
vienīgā Cherry ladys komandu minimaratonā pārstāvēšu es ar būšu. Tik kā jau teici - mēs ar vīru vienā komandā reģistrēti.

Tigresss

pabeidzu svarīgu posmu skolai un tagad otro dienu tāds pārgurums vai pat vīruss - lielā arī bija ar t un krekšķi pāris dienas atpakaļ, Selgai tikai t bija. Vakar gulēju pati 2 diendusas pārējo laiku vāļājāmies meitenes 3atā, lasījām grāmatas utml. šodien kopīgi drēbes šķirojām (kas der/neder/novalkātas) - tāda jauka sievišķīga atmosfēra

Selga sākusi drusku rāpot - t.i.kājas un rokas pamīšu nevis reizē likt, bet tā nedroši - laikam testē, kura pārvietošanās tehnika efektīvāka. Ceļās uz ceļiem, bet kājās gan nē. Pa seju krāmē guļošam tētim, man ne

Montek
vai`ta Tigresss un AMA negatavojās Tev pievienoties skrējienā,
grasījos, bet lielai baleta koncis tai dienā, labi ka vēl iečekoju

Проснулась, умылась, нарядилась, улыбнулась и пошла УКРАШАТЬ МИР !

..ko nu vairs..

Es vispār pārāk jūtīga... bet tagad cita raize (ne bērna lielums). Atkal naktī vēma. Bet nu.. oma tipa laba. Ceru, ka drīz visa kakāšana beigsies. Man jau liekas, ka es visa esmu piesūkusies ar to aromātu.

renciitis

Es jau minēju, ka paņēmu pieredzi no tā, kā suņiem, kaķiem zāles dod. "Liek aiz vaiga." Mēle tad vispār nepiedalās un garšas mazāk sanāk just. Sanāk tā, ka galviņu uz sāna, guļ uz muguras un tad gar mēlīti, gar vaidziņu, ta dziļāk... un palēnām. Kā norij, tā nākamo devu.

Zazuuu

Kumelītes izberamās!

Zazuuu

Par tējām - liepziedu tēja ir pretklepus, pret t...nu domāta ,lai izssvīst organisms. Kad manējai tā t uzkāpa- man doka ieteica nopirkt. Uz etiķetes ar tas viss rakstīts.

Engelss liepziedu tēja ir pretklepus, pret t...nu domāta ,lai izssvīst organisms arī urīndzenošā tēja .

Aigun

Es tieshi pljaapai uz beigaam naaku atskaitiities..

kam pienaakas un kam nepiecieshams..

Bijaam uz TA - 7 kg (pa 2 meeneshiem +450g) un 70 cm.. (+4 cm)..riktiiga siikalinja..

Neraapojam, nelienam, bet sagaidiijaam Luiiziiti.. taa nu mutee viena pati garlaikojas..

Man pateica - cik maksaa Rota viirusam pote - labi, ka es seedeeju - 72 Ls... nu - es labaak izvairiishos no publisko vietu apmekeejuma un mutee baaziisim tikai savas mantas.. tas taa kaa nedaudz par saaliitu - un imunitaate arii ti uz kaadu laiku.. pie tam - viirusam izraadaas ir vairaaki paveidi..

Nav nekā tāda, ko cilvēka sirds nespētu saprast, ir tikai lietas, ko cilvēka prāts atsakās pieņemt..

Aigun
viirusam izraadaas ir vairaaki paveidi
Tāpat kā ar gripu. Tāpēc šīm potēm neticu. Viena vienīga naudas kāšana.

..ko nu vairs..
Ir ir dzirdēti šitie varianti
Nu, ta mans bērns būs mazs vampīriņš. Vispār varētu izsktīties stilīgi, tik jāpaaudzē biš lielāki tie zobeļi.

ilzhukinjs
Turies! Šitādi zobārstu šausmu stāsti mani parasti iedzen panikā.

Tigresss
pabeidzu svarīgu posmu skolai
Baigā malace. Man vajadzētu aizņemties mazliet Tavas mērķtiecības. Pašai stāv kaudzīte skolas darbu, ko vajadzētu padarīt, bet ievilkusies tā lieta garumā. Piemēram, šobrīd pabeidzu vienu strādājamgabalu un laiskojos - skatos Melrouzpleisu un tamborēju šalli. A vjadzētu mācīties. Kā, nu kā lai sevi pieveic?

Spēks
MANS SORIT VEMA

kad saku dod putru saka ristities un tadu truklu palaida!nemu no benka tad gridu vel noputa...ruc konkretitaka zales laikam kungis netur tad pieturos pie inhalacijam!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115101