SEPTEMBRIS 2010 pavasara gaidās.

lietuts

Slēdza lietuts.
lietuts

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Šeit pulcējas māmiņas, kas savus mazos sagaidījušas +/- 2010. gada SEPTEMBRĪ!

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Ja vēlies pievienoties sarakstam, norādi savu info boldā: niks/ vecums/ dzīves vieta/ kurš mazulis/ mazuļa dzimšanas datums/ dzimums.

Kā arī visas izmaiņas ziņo boldā!

Septembrim 2010 ir savs e-pasts un sava mājas lapa. Lai dabūtu paroli, mazliet jāpapļāpā un jāaizsūta sava bilde, punčbilde un bēbijbilde uz e-pastu.

Laika skaitīšanas tikerīši: te, te un te

Kā nomierināt mazuli

Mazuļu svara un garuma līkne

Mazuļu attīstība pa mēnešiem

Smailiji te un te

========================

Tagad katra pati var papildināt sava mazuļa svara / garuma datus.
1) ieejam gmail kā parasti;
2) kreisajā augšējā stūrī spiežam uz "Dokumenti" - atveras dokumentu saraksts;
3) dokumentu sarakstā spiežam uz "Svars/garums";
4) ierakstām datus kā parastā ekseļa dokumentā;
5) saglabājam (Ctrl+S vai File/Save).

=================================

Vecā pļāpa

sapphire

lietuts
nu man ar prasīja vai nevajagot kontaktlēcas izrakstīt lai acs nesāpot tik ļoti .

Ar antibiotikas - Tobradex jāpilina, bet es iepilināju vakar un tā kā šodien ir normāli tad nepilinu, tik to atjaunojošo gelu smērēju. Daktere vēl ieteica 3 reizes dienā pienu acī pilināt

lietuts

cikucis

sapphire

Vieta uz zirga vēl brīva

lietuts

cikucis
ak, nu mamma viņam iestāstīt nevarēja, ka jāsēd mājās, tad nu sievu ņem par pilinātāju braucot uz Rīgu.

traks, nu bet tak sāp tā acs, kā viņš darbosies? vislaik tak diskomforts

Sigma, Parapluie
Nu itkā jau viņš visu laiku izrādīja interesi, skatījās mutē un ķēra kumosus, pirmo karoti arī iebāza mutē. Sajūta bezmaz, ka viņš tagad tik vīlies, ka nemaz neuzticas nekam, ko es piedāvāju, un ja es ar kautko biezeņveidīgu nāku virsū, tad automātiski izvairās Šodien bija mums Klaudija Hēla ciemos, viņa arī par to pedagoģisko piebarojumu iestājās, ka bērns tak zinot, ka neko viņam nevajag. Pēc viņas teorijas bērnam esot jādod ēst tikai tad, kad sēž, un sēdēt vispār esot labāk pēc iespējas vēlāk - cik saprotu, tas ir ap 10 mēnešiem. Kā idejai jau teorētiski nav ne vainas, bet nu, man šķiet, lai šo realizētu ir jābūt gatavai bezmaz līdz 2 gadiem barot, tas man atkal neliekas variants

Katnisa
Tad sanāk, ka jūs vienā mēnesī visas ēdienreizes pārgājāt no piena uz cieto barību?

lietuts
Nu kā es to saprotu, tie 100ml ūdens ir domāti uz dienu, ja ir pilnībā aizvietota viena ēdienreize (150g un pienu vairs nedod), un ar ūdeni tad aizvieto trūkstošo šķidrumu/neizdzerto pienu (vajagot kopā ~1l šķidruma dienā).

Susux

Liva.
jums Hēla bij masēt vai citā sakarā? Intresē cik maksā viena vizīte uz mājām.

IP
ja mazajam ir bijušas jau tiiiik daudz masāžas varbūt vajag šoreiz masieri nomainīt. Ne jau tādēļ, ka vecā būtu slikta, bet nu tomēr katra jau masē kaut kā mazliet savādāk

cikucis
lai acs veseļojas

Katnisa
par jums visām ar

Katnisa

VESELĪBU jums visām meitenēm

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115115