SEPTEMBRIS 2010 pavasara gaidās.

lietuts

Slēdza lietuts.

Susux
koncerts man patika..ļoti skumjš..paraudāju arī..

Liva.
kaut ko jau viņa garšoja - pāris karotes ķirbju, auļa gabaliņu, maizi. bet ne tā, ka ēstu. un tad pa mēnesi sāka riktīgi ēst un viss aizgāja kā pa diedziņu.

cikucis
Susux
paldies par

Katnisa
Veseljojaties

es vel par taam guleshanaam manejais pedejaa laikaa iesacis lielo nikji taisiit ap septinjiem vakaraa, berzee acheles, njurd, intensiivi suukaa knupi, skaidri redzams, ka puisis grib gulet, bet nesanaak aizmigt. Trobele, ja nepanjem uz rokaam, baisa. Sovakar pabaroju un ieliku gultinjaa, kur vinsh arii aizmiga. Nez cikos modiisies Bet vispar domaju, ka varbut tad arii jaliek gulet tajos septinjos, ja jau vinjam taa prasaas nevis jaizdomaa visadi triki, lai novilcinatu laiku lidz devinjiem?

lietuts

Liva.

Par ūdeni skaidrs, paldies

Liva.
izklausas jau labi vinjas teorija un forshi, ja to izdodas arii realizet praksee. Bet tad taa rimti jasezh maajaas vismaz liidz gadam un pashai jaseko lidz ko un kaa dot.

lietuts

Parapluie
var jau likt, pie reiz par stundu nokoriģēsies laiks kad pāries uz vasaras laiku

lietuts

man atkal liekas, ka ja bērnu baros tikai ar krūti līdz 10 mēnešu vecumam, tad viņš to vien darīs kā ik pa 1h dirnēs pie krūts.

lietuts
nu vot, mana lielā tāda bija. pupa fans. tāpēc arī Kati sāku ātrāk iepazīstināt ar citu garšu pasauli.

jaa, manejais laikam jau laicigi laika mainjai gatavojas

nu jaa, izturibai jabut un mammai arii kartigi jaeed, lai bernam pietiek. Bet gan jau tik traki, ka pa stundai jabaro, nebutu. Es savejai aizvietotaas edienreizes ieviesu 8 meneshos, lidz tam taa sho to pa mazumam pagarshoja.

lietuts

Parapluie
es izdomāju, ka ļaušu viņai pašai kontrolēt daudzumu aizvietoto (protams max limits būs). Piemēram šodien augli īpaši neēda, nu i nevajag, cik ēda tik ēda mazāk kā citas dienas, bet nu ir OK

D'Amelie

Nu baigu lēnas pļāpas palikušas. Laikam smukā laika dēļ. Mēs arī šodien pa āru izstaigājāmies. Bet grūti pēdējā laikā - mazais tiik ļoti kasās... nu tā mokas, ka žēl skatīties. Pa nakti ēd 2x, bet ceļas bieži dēļ kasīšanās, pat neceļas - acis ciet, bet kasās un čīkst. Nevaru sagaidīt vizīti pie tā daktera un ļoti ceru, ka tā "procedūra" izdosies, jo ir dzirdēta arī, ka neizdodas, ja bērns nemierīgs, un tāds viņš pēdējās dienas ir. Piena produktus neēdu nemaz, nemaz, bet katru dienu jauni sarkanumi/sausumi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115115