SEPTEMBRIS 2010 pavasara gaidās.

lietuts

Slēdza lietuts.

lietuts
tev CP

Liva
Mums šodien ar bija pirmā reize piebarošanai. Diemžēl neveiksmīga. Devu ķirbīti. Domāju, ka mums ar mazo sanāca nesaprašanās. Es varbūt sejā biju baigi saspringusi un tad mazajam ar šķta, ka ne to dodu. Tad šķiet, ka īsti ne tā to karotīti liku mutē. Varbūt tas ēdiens man iesākuma pašai jāuzliek uz mēlītes, nevis jāgaida, ka mazais to paņems?
Nu mums sanāca tā, ka devu un mazais īsti neēda. Nemaz nezinu cik tika iekšā un vai tika. Līdz sakniebtām lūpiņām nenocām.

Katnisa, cikucis
veseļojieties

Šodienas jubilārīšiem

lietuts

winny
zini, es šodien nopirku bēbīšu karoti, ar to viņa man atteicās ēst, un turpināju dot ar mazo karotīti, ko mamma bija iedalījusi no "alpaka" (krvieviski) laikam.

winny
Varbūt tas ēdiens man iesākuma pašai jāuzliek uz mēlītes, nevis jāgaida, ka mazais to paņems?
vot par šito dzirdēju, ka jāļauj bērnam pašam paņemt. Bet nu man domāt, ka mierīgi vari tak pamēģināt uzlikt uz mēlītes, un tad, kad jau sapratīs tak ņems.

lietuts
manam atkal tā bēbīškarote , tāda no Canpol, garena un mīkstu galu , ļoti sekla, labāk patīk nekā metāla. Nu vismaz man tā liekas

nju, mums laiks nekads jaukais nav, liist. Toties nakamnedelj sola lidz pat +17. Sodien tapat pa maaju darbojos, izklaideju bernus. Rit lielais veljas kalns jaizgludina, tad labak i-netu neieslegt

D'Amelie traki, ka mazinjam shitaa jamocaas. Cerams, pec proceduras bus labak. Bet vispar es Tev gribeju uzrakstit vienu kreemu, kas domaats arii ziidainjiem ar tendenci uz atopisko dermatiitu (nav antibiotisks). Manejai reizem visadi sausumi uzrodas un to izrakstija dermatologs. Saucas Uriage eau thermale/ Cu-Zn Crème, copper-zinc emulsion, disinfectant and soothing. Vinjiem ir majas lapa arii www.labo-uriage.com. Tu vari arstam pajautaat, lai paskataas sastaavu no vinja viedoklja, varbut Tavejam arii noder.

es savam sodien iedevu pagarsot burkanu biezeni no burcinas..ara nesplava, bet galiga sajusma ari nebija. redzes kada bus reakcija.

vakar cepu abolmaizi un iedevu abola skelite aplaizit, laikam pa skabu bija, jo skobijas.

lietuts

cikucis
es arī tādu nopirku mīkstu silikona Canpol vai kā viņa skaitās, bet par cik viņa laikam pirms tam ēda ar to maziņo, tad šitā viņu neiedvesmoja rīt mēģināšu vēlreiz.

lietuts

in_ge
mana šķobās par visu pie pirmās karotes, lai arī tagad diezgan daudz ko ir nogaršojusi

taa_esmu_es

sveicieni zaltes meitiņai pusgada jubilejā, un Juuuces Ernestam pirmajā vārda dienā! justbe un Cleo33 jubilārīši sasveikti draugos

D'Amelie

manīju pēdējā MM kaut kādu jaunu smērīti pret Tava mazā kaiti - saucās Dermalex,esot bez hormoniem - papēti mājas lapā www.dermalex.com

D'Amelie

Parapluie, ta_esmu_es

Paldies, papētīšu.

D'Amelie
īpaši izturību jums

Katnisa
veselību foršajām meitenēm

lietuts
mana ēd tikai krūti vēl un pati brīnos, kur un kā mainījās tas, ka tā meitene, kura ēda ik pa 1,5-2h, tagad mierīgi 3-4h kā mīļa iztur un negrib, ja piedāvāju ātrāk.

Lets' rock!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115115