SEPTEMBRIS 2010 pavasara gaidās.

lietuts

Slēdza lietuts.

jubilāriem

Lets' rock!

Juuces un zaltes mazuļiem

Raivo sūta visiem sveicējiem siekalbučas!!!

Susux
20Ls (manšķiet kāda te iepriekš teica, ka sarunājusi pa 15). Aicinājām kā fizioterapeiti, bet nu viņa lielākoties tikai skatījās un komentēja.

winny
Nu es pirmo reizi uzliku uz pirksta gala un ļāvu, lai pats paņem un iebāž mutē (tāpat kā visu citu, kas nonāk redzeslokā). Bet nu skatoties uz rezultātu, es no sevis padomus neņemtu

es arī gribu Hēlu uz mājām tieši par pedagoģisko piebarošanu vnk dzirdēt speciālista viedokli.

Lets' rock!

lietuts
mums ar tā metāla karotīte. Zāles gan devu nocitas maziņās karotītes. Rīt vīrs mēģinās "ar prieku sejā" piebarot, tad pamēģināsim abas karotītes. Liva ar pirkstu ar rīt izmēģināšu.

D'Amelie

_123_

Paldies!

Sigma

Labrīt!

No mana dēla bučas pusgadiņā Annai (vīrs vakar bija super sašutis, ka dēlu jau par līgavaini kāds dēvē ), Zanei un Laurai, kā arī Ulrikai vārda dienā

Mans bubilārs šodien netipiski nogulēja līdz 7.20, tagad nezinu, ko tālāk no dienas režīma gaidīt

Sigma

Toties es pati jūtu, ka esmu ļoti nogurusi. It kā vīram bija brīvs, bet vienalga atpūtusies neesmu. No rītiem 6 ar dēlu cēlos es, jo vīrs pūce, es cīrulis. Pa dienu jau arī nesanāk pagulēt, dēlam miegs jāsargā. Vakaros man šķiet, ka visas rezerves cauri. Neko, jāsaņemās un jāturpina, jo alternatīvu nav

Vakar vīrene atkal paspīdēja ar jautājumu, vai tad mazais jau neceļoties kājās. Uz manu sašutumu bija reakcija, ka es taču neko nesaprotot, uz pusgadu jau esot jāstāv

Sigma

jā, ceru, ka Parapluie arī mums atsūtīs +17

par gulēšanām - plkst.7 esot dabiskākais laiks, kad zīdaiņiem iet gulēt.

par piebarošanu un ēdienreižu aizvietošanu - es arī neiespringstu uz to, ka pēc iespējas ātrāk vajadzētu aizvietot. vakar saņēmu grāmatu "kā izaudzināt laimīgu mazuli" (ar domu vairāk palasīt par periodu pēc gada vecuma) un tur par zīdaiņu piebarošanu ieteikts 6-8 mēn.vecumā ēdienreizē vispirms dot pupu un pēc tam piebarojumu. tikai no 9 mēn. vecuma sākumā dot piebarojumu un tad pupu.

Sigma

jāiet uz kādu citu mēnesi, kur var papļāpāt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115115