SEPTEMBRIS 2010 pavasara gaidās.

lietuts

Slēdza lietuts.

Ok tad mierīgu sirdi staigāju, potēju un lai tavs guļ

Clementine
Liels paldies par informaciju Tagad zinashu pareizo latvisko nosaukumu arii. Un atradu forshu recepti (humuss) no turku zirnjiem, man tie ljoti garsho, esmu visados variantos gatavojusi, bet blenderejusi nee.

Sigma

Juuuce
skaidrs, paldies

vēl pieredze par šo jautājumu?

lietuts

Tātad, bijām ar meitu pie ārsta, nosvēra viņu un nomērīja. Svarā pieņēmusies (precīzi par mēnesi) par 350g un izaugusi 2cm, tādējādi ir 7kg smaga un 65cm gara precīzi uz pusgadu.

Sigma
Par mierinājumu es nezinu, es viņai vienkārši dodu uzēst, jo man liekas ka VAJAG jo ja gul 9,5h bez ēšanas, tad ir jāpaēd. Viņa uzēd vispirms krūti cik ir, un tad dabafkas no pudelītes (arī manu pienu). Visticamāk, ka tas reižu skaits neattiecas uz krūti Vairāk man interesē vecums 8 mēneši un vairāk, kā tad ir ar ēšanām un krūti un tā...

Magnetinsh

Manejais vakar lapsens bleedis, laikam nolasiija manas domas, ka taisos novilcinaat nomoda laiku, lai neiet 19.00 guleet. Kamer caalii rakstiju komentaaru, tikmer vinsh klusinjaam iemiga. Bet nu atljavu pagulet lidz devinjiem, tad gan uzcelu, nomazgaju, pabaroju un liku chuchet gultaa. Naktii sameraa sakarigi, noguleja lidz trijiem un tad pieceelaas mazliet pec seshiem.

Sigma

lietuts
ar to visu es gribēju teikt, ka krūts ir ne tikai fiziska, bet arī garīga barība bērnam

(laikam jau vienalga neskaidri izsakos )

Sigma

tiku pie eko cukini. principā jau tas pats kabacis vien ir, tikai maigāks, vai ne? laikam jāsabiezeņo un jāsasaldē.

Clementine
Jā, ir man gavēnis, bez gaļas. (Kā arī bez piena + olām, bet tas dēļ bērna, ne gavēņa) Tad skaidrs . Vienkārši es, laikam, barojot mazo nespētu ieturēt gavēni. Šķiet, ka enerģijas pietrūktu. Kaut arī ar pirmo 3 nedēļas arī esmu izbaudījusi drastisku diētu. Nu kg tas noteikti nāca par labu .

marmee
Izturību (gan pacietīgi gaidot, gan cīnoties ar ārstiem, gan vesļojoties).

Sigma
Ja mana dāma ēdusi brokoli, tad visa tā padarīšana ir brokoļa krāsā, bet nav tā, ka skaidrs izšķirams dažādas lietas, viss ir vienā konsistencē.

Mums šodien arī vizīte pie daktera un potes .

lietuts
Mana lielā meita ēd 5x dienā Viņai 3.5 gadi 5 reizes sāku uz 1 gada vecumu, tā arī joprojām ir.
Pufis

Es ar lielo meitu novēroju, ka viņa pavasarī un vasarā cēlās par 1-2h agrāk nekā parasti, ziemā guļ ilgāk.
zalte

Pie manas mammas var dabūt kokoniņus arī Gatavi ir jau viens rozā ar cepurīti komplektā, viens zaļs, bet bez cepurītes

Sigma
manejam arii var nojaust ko eedis kraasas delj, skaidri redzams, kad pusdienaas bijis burkaans, kad brokolis.

Taas, kuras dod Holle riisu putru, jusejiem nav alergjijas no taas? Nezinu, vai sagadishanaas, vai kas, bet izmegjinaju jau tresho reizi un paradaas sarkanas pumpinjas uz dupsha. Pirmo reizi pagaidiju lai noiet, tad iedevu to putru un atkal bija, tagad nakamaas divas reizes tas pats. Gaidishu lai noiet un megjinashu, kas notiek ar parastaam riisu parslaam. Neko citu jaunu eedis nav, tapat kaa saaka taa eed brokoli, kabaci, vakar pirmo reizi burkaanu, no augljiem bumbieri un abolu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115115