SEPTEMBRIS 2010 pavasara gaidās.

lietuts

Slēdza lietuts.
Sigma

Parapluie
Ksenija
paldies par pieredzi

Labrīt!

Karlīna šodien modusies 7 un gulēt vairs nav aizgājusi, ar pilnmēnesi mums mājās iestājusies negulēšana Iesim pēc 11 laukā, tad varbūt pagulēs ilgāk.

Sigma

Kad sāku piebarot Karlīnu, tad viņai ar kaka bija tajās krāsās ko ēdusi, tagad vairs tā nav.

lietuts

Mana 3gadniece ēd 3-4 reizes dienā, atkarībā no garastāvokļa, patui regulē ēdienreizes. Bet viņa diezgan daudz knakstās starp ēdienreizēm - kāds auglis, cepums, tomāts, gurķis tiek apēsts.

Karlīnai iepaticies kamīns Nezinu kā lai attur.Lieku apkārt sētiņu, bet kad jau pavisam stabili rāpos, tad jau tas nebūs nekāds lielais šķērslis. Un kamīns mums pagaidām kurās apmēram 16h diennaktī.

lietuts

eljuks
nu skaidrs, tātad 6x līdz gadam ir normāli

Rūsa
aaa, lasīju tai linkā, kas mūsu e-pastā, ka knakstīšanās ir OK, jabērns normāli ēd.

Sigma
Andrai mainās krāsa un smaka kakai. Ja ēd ko zaļu, kaka zaļgana. Pēc ķirbja dzeltenīga, utt. Kakā katru dienu.

marmee
prieks, ka kaut kādi uzlabojumi.

visiem šīsdienas jubilāriem

Par zombismu, šodien varu pievienoties Pufim. Arī jūtos kā atsaldēta, jo mana dāma sāka čivināt 5:00 (precīzi).

Mana laikam tomēr atlūza pei pupa. Gribēju iet ārā ap šo laiku, bet lai jau guļ. attaisīju logu.

Rūsa
lietuts
Nu jā, man lielā arī visas 5x kārtīgi neēd, viņai ēdienreize skaitās arī kāruma sieriņš un ābols ar tēju utt

brebze
Ksenija

cikucis

Sigma
paldies!

lietuts
ir nedaudz labāk un tas priecē

Man Gabis ar aizmieg tikai un vienīgi pie krūts, vai ja tētis viņu nēsā.

Viesturs saka paldies visiem sveicējiem Uz jubileju gan kāreiz bija kautkas nelabs uznācis, iepriekšējo nakti visu cēlās kā otrajā mēnesī - ik pa 15min. Visu dienu tāpat, guļ vai nomodā - tikai pa rokām, pie datora pat īsti nepiegāju. Pamodās 22:00 vakarā uz ciemiņiem un viss atkal labi.

Sigma
tiku pie eko cukini Šitie galīgi nejēdzīgi, man no puskilograma cukini sanāca viens mazs ledustrauciņš. Bet man tagad vispār pilna saldētava ar biezeņiem, kurus neviens neēd. Varēšu ķirbju zupu taisīt.

taa_esmu_es
Man parastā BabyBjorn 0-11kg, pirku Amazon uz akciju, kādi 50eur. LV i-veikalos cenas nenormālas.

Rūsa
mums šī paša iemesla dēļ kamīnam apkārt sētiņa stacionāra uztaisīta

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115115