* DECEMBRĪTES 2010 pļāpā un izbauda pavasarīgo laiku *

junioramamma

Slēdza junioramamma.

junioramamma
nu veel bronza jaanoker un buusu tikusi pie medalu komplekta!

Labs i... eju kaulus izlociit!

all is full of Love!

Sinchy

Helen de Soul
es ar tad ilgi nevaru pie kompja noseedeet, lienu diivaanaa un seriaalus skatos tagad mazais uz balkona un es seriaalus skatos, gaidu, lad beigsies reklaama

Helen de Soul
es ar to nodomaju

izbaudu mieru un klusumu
ilgojos pēc miera un klusuma No rīta Semu ar tēti aizsūtīju uz McDonaldu, biju viena, kamēr Vanesa laukā čuč, a tagad skraidu pakaļ, Samanta pielipusi pie ledusskapja, visu krāmē laukā, nesaprot, ka nedrīkst

junioramamma
oo, medaļa, super

Meietenes, nu vai tad kaada brauks 22.03???

es, ja man atļaus. Vēl tikai neizprotu, kur Tu dzīvo, bet līdz tam tiksim.

Reverss

analizes nodevām un pa pilsētu tik daudz mamuci,papuci un omes stumdija mersišus,ka pat viram teicu nakosreiz mēs ar panemsim un stumdisim.

Sinchy
wow jau ilgs laicins sanaak prom no dzimtenes!!! Man juunijaa buus divi gadi, kops es DK. Kaa ir vai plaanojiet, kadreiz atgriezties uz dzivi LV!!!???

Es, nemot veraa, kaa viirs nav latvietis un ka esam diezgan labi iekartojusies uz dzivi seit, LV laikam neatgrieziisos (nekad jau neko skaidri nevar zinaat)! Nedaudz jau skumiigi, ka radini tik taalu, bet nu mana dziive tagad seit!

all is full of Love!

vanisha
es jau labprāt, bet mums daktere 22.03 un man arī pašai kaut kā bail pie stūres tādu gabalu līdz Siguldai ar sīci braukt, vajag aiziet pie acu ārsta un pirkt brilles, es ar katru dienu arvien sliktāk redzu

Tikāmies ar zvārgulīti un viņas vīru, viņs man sataisīs kompīti un tiešām nav tur video kartes vaina. Tā ka turpināšu sapņot par 10 collīgo kompi Kad būs lieka nauda, tad jau pirkšu, bet vispār prieks, ka salabosies šis! Justam ļoooti patika zvārgulīte - koķetēja un smaidīja izskatās, ka decembra džekiem patīk vecākas meitenes

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115249