* DECEMBRĪTES 2010 pļāpā un izbauda pavasarīgo laiku *

junioramamma

Slēdza junioramamma.

mums sais dienas vētraini.

Lavande
mes domajam ka kašķēsies.

aaa meita bija varone nemaz neraudāja tik lamāja tanti kad nema asini un arī pa vidam pačaloja.

Sveikas!

Vakar mana krustmāte bij ciemos apraudzīt Alisīti, tad nu tikām pie liela lāča un vēl dažām dāvanām. Plus vēl negaidīti satikām brālēnu un dabūjām ielūgumu uz kāzām pēc 3 mēnešiem. Tagad jāsaņemas vingrot lai varu ko smuku uzvlikt mugurā.

Lavande
Man pēc tā linka sanāk, ka nākamnedēļ mums melnais mākonītis. Es gan nezinu, cik patiess tas kalendārs ir, mēģināju atcerēties, bet kaut kā neatceros, vai mums kaut kas no tā atbilst.

Ja Tu izvēlies cīnīties, tad rēķinies ar iespēju, ka vari arī zaudēt, bet, ja izvēlies necīnīties, tad rēķinies ar to, ka jau esi zaudējis.

nu mums sakrit jo tajas dienas kad labi guleja tad gaiss un tagad sliktak tad tumss.

junioramamma
aaa meita bija varone nemaz neraudāja tik lamāja tanti kad nema asini
malacīte! no pirktiņa ņēma? Tu jau laikam pati biji mierīga, ja? Man liekas šitāds sīcis vairak bļauj, ja jūt, ka mamma nemierīga nevis no sāpēm, jo nav jau viņi tik jūtīgi vēl

junioramamma
mes domajam ka kašķēsies.
pff, tad sanāk, ka man nākamā nedēļa saulaina un pēc tam 7 nedēļas kašķēsies?

mursiks
nezinu, cik patiess tas kalendārs ir
cerams, ka nav patiess, negribu lai 7 nedēļas kašķējas

vanisha mums ar 22.martā tieši uz 4.mēnešu TA. Tā kā netiksim

Par ģērbšanos un laukā iešanu - tagad 2 dienas velku mazajai plānāku plīša kombi (plīša kostīmiņš) un plānāku cepurīti. Sakarsusi nav, auksti arī nav, tik vienīgi mazā tagad var brīvi kustināt rokas un miegs īsti vairs nav prātā, bišku paguļ un tad skatās lielām acīm un kad apnīk sāk niķoties. Šodien 2h vietā ārā bijām tikai 1h, jo bail bij, ka A nesāk raudāt.

Ja Tu izvēlies cīnīties, tad rēķinies ar iespēju, ka vari arī zaudēt, bet, ja izvēlies necīnīties, tad rēķinies ar to, ka jau esi zaudējis.

vanisha
Cik noprotu uz 22.03 plānojas tusiņš, lai arī kā man gribās uz tusiņu, mums 22.03 ir pieraksts pie ārsta. Eh, kad beidzot pamanu plānojam tusiņu, tad mēs netiekam.

es uz balkona šodien izliku mazo biksēs, bodītī, pa virsu adītu jaciņu, cimdiņus, zeķes x2, cepurīti un plānajā plīša kombinzonā. Tad ieliku tikai aitas vilnas maisa apakšu un uzsedzu pa virsu adītu sedziņu. Laikam silti bija, ienesu iekšā un silts.

Rīt jau atkal vēsāku sola, atkal jādomā ko vilkt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115249