Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daiļslidošana

Inkubu

Yuzuru kosmoss!

red bull

Sc man savā laikā ļoti patika vēl viens japānis Daisuke Takahaši, kurš ir atgriezies daiļslidošanā, bet dejās uz ledus. Šogad ar savu partneri nacionālajā čempionātā gan palika otrie, līdz ar to uz pasauli netiek. Bet redzēs kā ies tālāk, jo artistiskums viņam bija pārpārēm.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Natanam šoreiz nepaveicās, bet arī ļoti foršs.

Undomiel

Ļoti patika Yuzuru, tāds nejapāniski garš, dinamisks, ļoti izteiksmīgs, spēcīgs slidojums. Un Mihals Brežina vienmēr paticis.

Starp citu, Koļada šodien bija labs- izteiksmīgs un tīrs. Es teiktu, ka labāks par Čenu. Lai gan uz Koļadu grūti skatīties, vienmēr bail, ka atkal kritīs.

red bull

Man Natanam nepatika tērpa izvēle, jo likās visu laiku tāds sakumpis, kas nenāca par labu koptēlam. IMHO

Vēl ar interesi skatos, kas sanāks no Shomas Uno kopš trenējas pie Lambjēla - vietējie treneri viņam ielikuši labu tehniku, te jāpieliek klāt tas artistiskums.

kaada.

Te laikam nedrīkst teikt, ka Yuzuru nepatīk? Ok, dejo, protams, labi, bet tomēr patīkamāk uz vīrišķīgākiem vīriešiem skatīties. Un arī tāds iedomīgs izskatījās. Sorry

red bull

kaada.
Teikt jau vari
Gaumes taču ir dažadas, tas normāli. Vienīgi piedēvēt kādam rakstura iezīmes pēc tā kā kādam izskatījās liekas nedaudz jocīgi. Sorry

Undomiel

Es teiktu - nevis iedomīgs, bet sakoncentrējies. Bet tas ir mans viedoklis. Es domāju, ka tiešām augstas klases profesionāļi un īpaši japāņi, austrumnieki labi zina, kā vajag koncentrēties pirms atbildīgiem startiem un izslēgt visu lieko, iet tikai uz galveno. Viņiem tiešām ir vienalga, kā tas izskatās no malas, svarīgs ir viņu iecerētais rezultāts.

red bull

Lai nokļūtu un noturētos pirmajas vietās nepieciešams noteiktu īpašību kopums un lielākajai daļai sportistu tas piemīt. Pandēmijas laikā sanāca vairāk paskatīties dažādus materiālus par daiļslidošanu, t.sk. par Juzuru, un tur tieši otrādi viņa kolēģi ļoti pozitīvi izsakās par viņa cilvēciskajām īpašībam, uzsverot tieši viņa milzīgo cieņu pret konkurentiem, kā arī no viņa saņemto atbalstu, neskatoties uz viņa kautrīgumu un intravertumu. Bet tas netraucē viņam būt pārliecinātam par sevi un koncentrēties savam mērķim. Tāda samuraju mentalitāte viņiem ir, ne vienmēr mēs to spējam saprast, jo vērtējam pēc savas mērauklas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18115261